Rakvere Orienteerumisklubi
Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
UUDISED

UUDISED

_____________________________________________________________

29.09.2017 Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlused valikorienteerumises
Tamsalu

Võistluskeskus asub Tamsalu Spordihoones. Vaata asukohta siit.
Startide algus kell 14.00

________________________________________________________________

2017. a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED ÖINE TAVARADA - PALMSE / VIRUMAA O-JOOKS


EMV ÖINE - TULEMUSED
EMV ÖINE - VAHEAJAD

EMV ÖINE - GPS jälgimine M21
EMV ÖINE - GPS jälgimine N21

VIRUMAA O-JOOKS - TULEMUSED
VIRUMAA O-JOOKS - VAHEAJAD
________________________________________________________________

2017. a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED ORIENTEERUMISJOOKSUS

2. september TAVARADA
3. september TEATEORIENTEERUMINE

TAVARADA - GPS jälgimine M21
TAVARADA - GPS jälgimine N21


TAVARADA - ONLINE TULEMUSED

TAVARADA - TULEMUSED
TAVARADA - VAHEAJAD

TEADE - TULEMUSED
TEADE - VAHEAJAD



________________________________________________________________

12.04.2017
Rakvere - Seminari mets
INFOTULEMUSED
SI
19.04.2017
Haljala
INFOTULEMUSED
SI
26.04.2017
Padaorg
INFOTULEMUSED
SI
03.05.2017
Kõverjärve
INFOTULEMUSED
SI
10.05.2017
Rakvere
INFOTULEMUSED
SI
17.05.2017
Koljaku
INFOTULEMUSED
SI
24.05.2017
Tamsalu
INFOTULEMUSED
SI
31.05.2017
Võsu
INFOTULEMUSED
SI
07.06.2017
MädaojaINFOTULEMUSED
SI
16.08.2017
PikasaareINFO
TULEMUSED
SI
23.08.2017
Käsmu
INFOTULEMUSED
SI
30.08.2017
Miila
INFOTULEMUSED
SI
06.09.2017
Viitna
INFOTULEMUSED
SI
13.09.2017
Tapa
INFOTULEMUSED
SI
20.09.2017
Vinni
INFOTULEMUSED
SI

KOLMAPÄEVAKUD 2017
KOOND
________________________________________________________________

Eesti meistrivõistlused sprindis ja spriniteates.

12.- 13. augustil toimusid Loksal Eesti meitrivõisltused sprindis ja sprinditeates. 

Sprindidistantsil võideti kokku 4 medalit.  Eesti meistriks tulid Sander Pritsik M16 klassis ja Kelly Vildek N18 klassis, hõbedale jooksis N65 klassis Eha Kriks ja pronksile M16 klassis Ragnar Rooba. 
Kuue hulka jooksid veel Ossi Priks 5. koht M14 klassis, Kaisa Rooba 6. koht N18 klassis, Epp Paalberg 6. koht N20 klassis, Aleksander Pritsik M55 klassis 6. koht. 

Sprinditeates jäid napilt (0,1 sekundit) medalita meie MN14- 16 klassi võistkond koosseisus Agneliis Pilt, Ragnar Rooba, Sainder Pritsik ja Aigi Einmaa. 
MN18- 20 võistkond koosseisus Kelly Vildek, Siim Turban, Tanel Heinsoo ja Kaisa Rooba lõpetasid 7. Samuti olid 7. MN35- 40 võistkond koosseisus Raili Rooba, Kuno Rooba, Christjan Lään ja Evelyn Himma.

Tulmused: http://www.kooperaator.ee/voistlused-1/emv-sprint-ja-sprinditeade 
Pildil sprindidistantsi noored medalistid Sander, Kelly ja Ragnar.

Alammenüü