Rakvere Orienteerumisklubi
Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
UUDISED > Võistlused > 2009 > Kolmapäevakud 2009

Kolmapäevakud 2009

Lääne-Virumaa Orienteerumiskolmapäevakute 27. hooaeg.
1983.a. kevadest alguse saanud kolmapäevakute süsteem Lääne-Virumaal jätkub ka sellel suvel.

Päevakute läbiviimist korraldab Rakvere Orienteerumisklubi koostöös Kunda orienteerujatega. Sellel suvel toimub viisteist kolmapäevakut Lääne-Virumaa parimatel maastikel.

Kolmapäevaku start on alati avatud kella 16:30-19:00, et inimesed jõuaksid ka peale tööd osalema.

Finish avatud kuni kella 20:15

Kolmapäevakute ajaline kava on järgnev:

Aeg
Maastik  Kaart
 Rajameister 
Stardipaik  Tulemused 

 15.04 

Kõrgemäe 2009021
Enn Kuusik
Rakvere ringteelt
TULEMUSED
SI
 22.04
Neeruti
 Riistamäe
 2005028 
Kulno Voolaid
 Tapa-Rakvere  teelt TULEMUSED
SI
29.04
Pariisi N
2007042
Kuno Rooba
 Pariisi puhkeküla
TULEMUSED
SI
06.05
Altja Oandu
2007043
Priit Randman
Altja kõrtsi parkla
TULEMUSED
SI
13.05
Oruveski Uus kaart
Krista Isakar

TULEMUSED
SI
20.05
Tamsalu (rattarada)
Uus kaart
Aare Limberg
Vana suusastaadion
TULEMUSED
SI
27.05
 Kõverjärve 
2002010
Tõnis Tulp
Kõverjärve parkla
TULEMUSED
SI
03.06
Rutja
Uus kaart
Vello Vasser
Rutja lennuväljale suunduv tee
TULEMUSED
SI
10.06
Pariisi S
2005034
Joonas Oja
 Pariisi puhkeküla
TULEMUSED
SI
05.08
Rakvere Palermo (rattarada)
0005
2009033
Tauno Murakas
Suusaradade algus
TULEMUSED
SI
12.08
Lossijärve Arbavere
2006020
Kulno Voolaid
Loobu-Tapa teelt 
TULEMUSED
SI
26.08
Soomukse
2006
Ain Roosimägi
Kõnnu teerist
TULEMUSED
SI
02.09
Viitna
2008
Rein Kriks
Järve parkla
TULEMUSED
SI
09.09
Altja (rattarada)
2007043
Priit Randman
Kopraraja parkla
TULEMUSED
SI
SI_KÕIK
16.09
Einjärve
Uus kaart
Neeme Malva
Tamsalu krossirada
TULEMUSED
SI
SI_KÕIK
26.09
Lääne-Viru MV ja Ida-Viru MV,  Mõedaku



-
L-VIRUMAA ORIENTEERUMISKOLMAPÄEVAKUD 2009                    KOOND  

Täpsem informatsioon kolmapäevakute stardikoha ja muu olulise info kohta avaldame Orienteerumisklubi kodulehel.

Kompleksarvestusse lähevad 12 paremat tulemust. Auhinna saamise tingimuseks on vähemalt 8 osavõtukorda.

Võistlusklassid:

D-12; 14; 16; 18; 35; 40; 45; 50; 21A; 21B

H-12; 14; 16; 18; 35; 40; 45; 50; 55; 60; 65; 21A; 21B; Algajad

VV – võistkondlik, vabaklass

Rattaorienteerumise rajad: R1 – pikem rada R2 – lühem rada

Kõik päevakud toimuvad elektroonilise märkimisega.

Stardimaksud:

Täiskasvanu isiklik SI sõrm 30 kr.

Täiskasvanu renditud SI sõrm 45 kr.

Tudeng, pensionär isiklik SI sõrm 20 kr.

Tudeng, pensionär renditud SI sõrm 30 kr.

Lapsed isiklik SI sõrm 10 kr.

Lapsed renditud SI sõrm 15 kr.