Rakvere Orienteerumisklubi
Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
UUDISED > Võistlused > 2010 > KOLMAPÄEVAKUD 2010

KOLMAPÄEVAKUD 2010

Lääne-Virumaa Orienteerumiskolmapäevakute 28. hooaeg.
1983.a. kevadest alguse saanud kolmapäevakute süsteem Lääne-Virumaal jätkub ka sellel suvel.

Päevakute läbiviimist korraldab Rakvere Orienteerumisklubi koostöös Kunda orienteerujatega. Sellel suvel toimub viisteist kolmapäevakut Lääne-Virumaa parimatel maastikel.

Kolmapäevaku start on alati avatud kella 16:30-19:00, et inimesed jõuaksid ka peale tööd osalema.

Finish avatud kuni kella 20:15

Kolmapäevakute ajaline kava on järgnev:

Aeg
Maastik  Kaart
 Rajameister 
Stardipaik  Tulemused 

 14.04 

Kõrgemäe 2009021
Enn Kuusik
Rakvere ringteelt
TULEMUSED
SI
 21.04
Neeruti
 Riistamäe
 2005028 
Kulno Voolaid
 Tapa-Rakvere  teelt TULEMUSED
SI
28.04
Pariisi N
2007042
Kuno Rooba
 Pariisi puhkeküla
TULEMUSED
SI
05.05
Altja Oandu
2007043
Aleksander Pritsik
Altja kõrtsi parkla
TULEMUSED
SI
12.05
Pikasaare 2009049
Krista Isakar
Tallinn-Narva mnt
TULEMUSED
SI
19.05
Tamsalu (rattarada)
2009013
Aare Limberg
Kõrgepingeliini all, suusarajal
TULEMUSED
SI
26.05
 Kõverjärve 
2002010
Asso Kesaväli
Kõverjärve parkla
TULEMUSED
SI
02.06
Rutja
2010032 Vello Vasser
Rutja lennuväljale suunduv tee
TULEMUSED
SI
09.06
Pariisi S
2005034
Joonas Oja
 Pariisi puhkeküla
TULEMUSED
SI
04.08
Rakvere Palermo (rattarada)
0005
2009033
Tauno Murakas
Suusaradade algus
TULEMUSED
SI
11.08
Lossijärve Arbavere
2006020
Kulno Voolaid
Loobu-Tapa teelt, kõnnu teerist 
TULEMUSED
SI
25.08
Pikasaare
2009049
Ain Roosimägi
Tallinn-Narva mnt
TULEMUSED
SI
01.09
Viitna
2010
Rein Kriks
Järve parkla
TULEMUSED
SI
08.09
Mõedaku (rattarada)
2009040
Enn Kuusik
Mõedaku Suusabaas
TULEMUSED
SI
15.09
Einjärve
2009014 Neeme Malva
Tamsalu krossirada
TULEMUSED
SI
18.09
Lääne-Viru MV Uljaste
Uus kaart
Priit Randman
Järve parkla

L-VIRUMAA ORIENTEERUMISKOLMAPÄEVAKUD 2010        KOOND           

Täpsem informatsioon kolmapäevakute stardikoha ja muu olulise info kohta avaldame Orienteerumisklubi kodulehel.

Kompleksarvestusse lähevad 12 paremat tulemust. Auhinna saamise tingimuseks on vähemalt 8 osavõtukorda.

Võistlusklassid:

N-12; 14; 16; 18; 35; 40; 45; 50; 21A; 21B

M-12; 14; 16; 18; 35; 40; 45; 50; 55; 60; 65; 21A; 21B; Algajad

VV – võistkondlik

Rattaorienteerumise rajad: R1 – pikem rada R2 – lühem rada

Kõik päevakud toimuvad elektroonilise märkimisega.

Stardimaksud:

Täiskasvanu isiklik SI sõrm 35 kr.

Täiskasvanu renditud SI sõrm 50 kr.

Tudeng, pensionär isiklik SI sõrm 25 kr.

Tudeng, pensionär renditud SI sõrm 35 kr.

Lapsed isiklik SI sõrm 15 kr.

Lapsed renditud SI sõrm 20 kr.