Rakvere Orienteerumisklubi
Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
UUDISED > Võistlused > 2011 > Kolmapäevakud 2011

Kolmapäevakud 2011

Lääne-Virumaa Orienteerumiskolmapäevakute 28. hooaeg.
1983.a. kevadest alguse saanud kolmapäevakute süsteem Lääne-Virumaal jätkub ka sellel suvel.

Päevakute läbiviimist korraldab Rakvere Orienteerumisklubi koostöös Kunda orienteerujatega. Sellel suvel toimub viisteist kolmapäevakut Lääne-Virumaa parimatel maastikel.

Kolmapäevaku start on alati avatud kella 16:30-19:00, et inimesed jõuaksid ka peale tööd osalema.

Finish avatud kuni kella 20:15

Kolmapäevakute ajaline kava on järgnev: 

Aeg
Maastik  Kaart
 Rajameister 
Stardipaik  Tulemused 
20.04 Neeruti-Ristamäe 2005028 Kulno Voolaid Tapa-Rakvere teelt TULEMUSED
SI
27.04 Pariisi N 2007042 Tõnis Laugesaar Pariisi puhkeküla teerist  TULEMUSED
SI
04.05 Altja - Oandu 2007043 Aleksander Pritsik Kopraraja parkla TULEMUSED
SI
11.05 Oruveski 0019 Kunda OK Palmse - Võsu teelt TULEMUSED
SI
18.05 Tamsalu 2009013 Aare Limberg

Tamsalu suusastaadion (rattarada)

TULEMUSED
SI
25.05 Kõverjärve 2002010 Rakvere OK Tapa - Loobu teelt TULEMUSED
SI
01.06 Rutja 2009032 Kunda OK Rutja lennuvälja teerist TULEMUSED
SI
08.06 Lasila tammik 2007042 Ain Roosimägi Lasila - Tamsalu teelt TULEMUSED
SI
03.08 Pikasaare
S
2009049 Joonas Oja Läsna külast TULEMUSED
SI
10.08 Lossijärve 2006020 Kulno Voolaid Loobu - Tapa teelt TULEMUSED
SI
24.08

UKU Vohnja teerist

Uus kaart

H21B RAJAVALIK

Jaan Olvet Loobu - Tapa teelt TULEMUSED
SI
31.08 Viitna Uus kaart Rein Kriks Viitna järve parkla (rattarada) TULEMUSED
SI
7.09 Altja 2007043 Priit Randman Altja kõrtsi parkla

TULEMUSED

SI

14.09 Vinni 2010030 Enn Kuusik

Vinni spordihoone

TULEMUSED
SI

21.09
13.04

Uljaste 2010002 Kunda OK Uljaste külast

TULEMUSED

SI

L-VIRUMAA ORIENTEERUMISKOLMAPÄEVAKUD 2011        KOOND           

Täpsem informatsioon kolmapäevakute stardikoha ja muu olulise info kohta avaldame Orienteerumisklubi kodulehel.

Kompleksarvestusse lähevad 12 paremat tulemust. Auhinna saamise tingimuseks on vähemalt 8 osavõtukorda.

Võistlusklassid:

N-12; 14; 16; 18; 35; 40; 45; 50; 55; 21A; 21B

M-12; 14; 16; 18; 35; 40; 45; 50; 55; 60; 65; 21A; 21B; Algajad

VV – võistkondlik

Rattaorienteerumise rajad: R1 – pikem rada R2 – lühem rada

Kõik päevakud toimuvad elektroonilise märkimisega.

Stardimaksud:

Täiskasvanu isiklik SI sõrm 3 eurot.

Täiskasvanu renditud SI sõrm 4 eurot.

Üliõpilane, pensionär isiklik SI sõrm 2 eurot.

Üliõpilane, pensionär renditud SI sõrm 3 eurot.

Noored 10-19 aastat isiklik SI sõrm 1 euro.

Noored 10-19 aastat renditud SI sõrm 2 eurot.

Noortel vanusega kuni 10 aastat stardimaksu ja SI renditasu ei ole.