Rakvere Orienteerumisklubi
Design By Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
UUDISED > Võistlused > 2012 > Kolmapäevakud 2012

Kolmapäevakud 2012

Lääne-Virumaa Orienteerumiskolmapäevakute 29. hooaeg.
1983.a. kevadest alguse saanud kolmapäevakute süsteem Lääne-Virumaal jätkub ka sellel suvel.

Päevakute läbiviimist korraldab Rakvere Orienteerumisklubi koostöös Kunda orienteerujatega. Sellel suvel toimub viisteist kolmapäevakut Lääne-Virumaa parimatel maastikel.

Kolmapäevaku start on alati avatud kella 16:30-19:00, et inimesed jõuaksid ka peale tööd osalema.

Finish avatud kuni kella 20:15

Kolmapäevakute ajaline kava on järgnev: 

   
Aeg
Maastik  Kaart
 Rajameister 
Tähistus starti / start
 Tulemused 
18.04 Vinni 2010030
Ants Turban Vinni Spordihoone
TULEMUSED
SI
25.04
Neeruti - Ristamäe
2005028
Kulno Voolaid Tapa - Rakvere teelt
TULEMUSED
SI
02.05
Pariis N
2007042
Tõnis Laugesaar Pariisi puhkeküla
TULEMUSED
SI
09.05
Altja - Oandu
2007043
Aleksander Pritsik Kopraraja parklas
TULEMUSED
SI
16.05
Laviku 2012048
OK Kunda Koljaku - Ilumäe teel
TULEMUSED
SI
23.05
Tamsalu
2009013
Aare Limberg Naistevälja-Alupere teelt TULEMUSED
SI
30.05
Pikasaare
2009049
Asso Kesaväli Läsna külast
TULEMUSED
SI
06.06
Rutja
2009032
OK Kunda Rutja lennuvälja teeristilt
TULEMUSED
SI
13.06
Lasila Tammik
2007042
Ain Roosimägi Lasila - Tamsalu teelt
TULEMUSED
SI
08.08
Uku
2011060
Jaan Olvet Loobu - Tapa teelt
TULEMUSED
SI
15.08
Lossijärve
2006020
Kulno Voolaid Loobu - Tapa teelt TULEMUSED
SI
22.08
Kõverjärve
2002011
Priit Randman Loobu - Tapa teelt
TULEMUSED
SI
29.08
Viitna

Rein Kriks Viitna keskuse parkla
TULEMUSED
SI
05.09
Altja
2007043
Aleksander Pritsik Altja kõrtsi parkla
TULEMUSED
SI
12.09
Einjärve - Tamsalu
2009014
Neeme Malva Tamsalu - Tapa teelt
TULEMUSED
SI
L-VIRUMAA ORIENTEERUMISKOLMAPÄEVAKUD 2012        KOOND          

Täpsem informatsioon kolmapäevakute stardikoha ja muu olulise info kohta avaldame Rakvere Orienteerumisklubi kodulehel.

Kompleksarvestusse lähevad 12 paremat tulemust. Auhinna saamise tingimuseks on vähemalt 8 osavõtukorda.

Võistlusklassid:

MN 12 -18; MN 21A,B; MN 35-50; M55,60,65

Kõik päevakud toimuvad elektroonilise märkimisega.

Stardimaksud:

Täiskasvanu isiklik SI sõrm 3 eurot.

Täiskasvanu renditud SI sõrm 4 eurot.

Üliõpilane, pensionär isiklik SI sõrm 2 eurot.

Üliõpilane, pensionär renditud SI sõrm 3 eurot.

Noored 10-19 aastat isiklik SI sõrm 1 euro.

Noored 10-19 aastat renditud SI sõrm 2 eurot.

Noortel vanusega kuni 10 aastat stardimaksu ja SI renditasu ei ole.

Infotelefon: 56495436