Estonian SKIO - Weekend 10.01.2015 - 11.01.2015
Lühirada
1/10/2015 Pariisi ()
Tavarada
1/11/2015 Pariisi ()
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N16  N18  N20  N21  N35  N45  N55 

M14

4260m 13KP
5980m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Sander Pritsik            Rakv            EST  01:14.19  01:14.19 00:30.14(3) 00:44.05(1)  
   2. Pauls Alberings           ZVOC            LAT  01:15.06     +0:47 00:28.44(2) 00:46.22(2)  
   3. Georg Paal                JOKA            EST  01:41.30    +27:11 00:46.45(6) 00:54.45(3)  
   4. Raiko Marrandi            JOKA            EST  01:44.46    +30:27 00:46.02(5) 00:58.44(4)  
   5. Markus Sulg               JOKA            EST  01:44.52    +30:33 00:42.21(4) 01:02.31(5)  
   6. Mehis Udam                JOKA            EST  01:52.40    +38:21 00:47.29(7) 01:05.11(6)  
   7. Argo Raie                                 EST  02:07.54    +53:35 00:53.47(8) 01:14.07(8)  
   8. Timo Kudre                Peko            EST  02:11.42    +57:23 00:59.01(9) 01:12.41(7)  
   9. Mattias Maidla            Kobras          EST  02:21.13    +66:54 00:59.10(10 01:22.03(11  
  10. Chris Marcus Krahv        Tsirguliina KK  EST  02:38.52    +84:33 01:05.11(11 01:33.41(12  
  11. Maanus Udam               JOKA            EST  02:54.56   +100:37 01:15.32(12 01:39.24(13  
      Ragnar Rooba              Rakv            EST  Katk               00:27.22(1) Ei start     
      Siim Turban               Rakv            EST  Katk               Katk        Ei start     
      Kerdo Männilaan           JOKA            EST  Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP    
      Raiko Jool                Jõhvikas        EST  Tühist             Puuduv KP   01:16.45(10  
      Joosep Ainjärv            JOKA            EST  Tühist             Puuduv KP   Ei start     
      Sven-Andres Niglas        Jõhvikas        EST  Tühist             Puuduv KP   Ei start     
      Aleksander Piilmann       CFC Suusakool   EST  Tühist             Puuduv KP   01:14.33(9)  
      Christopher Lään          Rakv            EST  Tühist             Ei start    Puuduv KP    
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
M16

5960m 15KP
8240m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Ignas Ambrazas            S-Sportas       LTU  01:18.26  01:18.26 00:31.52(1) 00:46.34(1)  
   2. Kasparas Šulčys           VMSC / Perkūnas LTU  01:20.49     +2:23 00:32.20(2) 00:48.29(3)  
   3. Karel-Sander Kljuzin      Peko            EST  01:25.15     +6:49 00:34.13(4) 00:51.02(4)  
   4. Rudolfs Matiss Vimba      ZVOC            LAT  01:27.00     +8:34 00:34.31(5) 00:52.29(5)  
   5. Kaarel Vesilind           SRD             EST  01:29.37    +11:11 00:33.22(3) 00:56.15(7)  
   6. Matiss Leitlands          ZVOC            LAT  01:47.52    +29:26 00:41.00(8) 01:06.52(10  
   7. Villu Serv                Kobras          EST  01:51.52    +33:26 00:36.49(6) 01:15.03(12  
   8. Sander Tomson             Kobras          EST  01:54.00    +35:34 00:41.28(9) 01:12.32(11  
      Martin Himma              Rakv            EST  Katk               Ei start    00:53.01(6)  
      Jarmo Kaasiku             JOKA            EST  Katk               Ei start    01:04.05(9)  
      Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK EST  Katk               Ei start    00:47.54(2)  
      Jürmo Rooma               Jõhvikas        EST  Tühist             00:40.34(7) Puuduv KP    
      Kristo Sirk               Kobras          EST  Tühist             Puuduv KP   00:58.57(8)  
      Andres Aruots             Peko            EST  Tühist             00:54.03(10 Puuduv KP    
M18

7950m 20KP
10550m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Kevin Hallop              Peko            EST  01:56.30  01:56.30 00:53.21(2) 01:03.09(1)  
   2. Andris Sarksna            Ogre OK/SC      LAT  01:57.18     +0:48 00:53.44(3) 01:03.34(2)  
   3. Niks Plavinš              Madonas BJSS/OK LAT  01:57.20     +0:50 00:51.49(1) 01:05.31(3)  
   4. Konstantins Bogdanovs     OK Stiga/ BJC " LAT  02:13.59    +17:29 01:03.27(4) 01:10.32(4)  
   5. Jasper Ainjärv            JOKA            EST  02:28.49    +32:19 01:11.10(5) 01:17.39(5)  
   6. Tõnis Toom                JOKA            EST  02:39.55    +43:25 01:13.36(6) 01:26.19(6)  
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
M20

9450m 21KP
14980m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Andres Saal               Otepää          EST  02:25.52  02:25.52 00:52.35(1) 01:33.17(1)  
   2. Janek Piirisild           Võru            EST  02:48.22    +22:30 01:02.14(3) 01:46.08(2)  
   3. Hans Mark Võsu            JOKA            EST  03:24.03    +58:11 01:11.33(4) 02:12.30(3)  
      Vootele Jagomägi          Ilves           EST  Tühist             00:54.30(2) Puuduv KP    
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
M21

9450m 21KP
14980m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Raivo Kivlenieks          Ogre Ok         LAT  01:51.24  01:51.24 00:42.11(1) 01:09.13(1)  
   2. Andris Kivlenieks         Ogre Ok         LAT  01:55.02     +3:38 00:42.58(2) 01:12.04(2)  
   3. Tiit Toomas               Peko            EST  02:01.26    +10:02 00:45.39(3) 01:15.47(4)  
   4. Even Toomas               Peko            EST  02:03.59    +12:35 00:48.06(5) 01:15.53(5)  
   5. Priit Randman             Rakv            EST  02:04.08    +12:44 00:49.30(9) 01:14.38(3)  
   6. Tarvo Klaasimäe           Rakv            EST  02:06.33    +15:09 00:47.13(4) 01:19.20(7)  
   7. Ilmar Udam                JOKA            EST  02:08.16    +16:52 00:48.57(7) 01:19.19(6)  
   8. Margus Hallik             LUS             EST  02:08.41    +17:17 00:48.50(6) 01:19.51(8)  
   9. Vitalijus Petrulis        IGTISA          LTU  02:11.10    +19:46 00:49.55(10 01:21.15(11  
  10. Nerijus Šulčys            Perkūnas OK     LTU  02:11.12    +19:48 00:51.00(12 01:20.12(9)  
  11. Nauris Raize              Madonas BJSS/OK LAT  02:13.05    +21:41 00:49.25(8) 01:23.40(12  
  12. Sander Linnus             Peko            EST  02:13.16    +21:52 00:52.59(14 01:20.17(10  
  13. Kristjan Linnus           Peko            EST  02:19.21    +27:57 00:54.55(19 01:24.26(13  
  14. Tõnis Erm                 TAOK            EST  02:22.41    +31:17 00:51.37(13 01:31.04(18  
  15. Andrej Gerasimov          IGTISA          LTU  02:24.22    +32:58 00:54.54(18 01:29.28(17  
  16. Janis Peilans             OK Kāpa         LAT  02:25.05    +33:41 00:53.12(15 01:31.53(22  
  16. Arvi Anton                Ilves           EST  02:25.05    +33:41 00:53.31(16 01:31.34(19  
  18. Tõnis Laugesaar           Rakv            EST  02:26.24    +35:00 00:54.33(17 01:31.51(21  
  19. Reigo Teervalt            Peko            EST  02:28.34    +37:10 00:56.50(22 01:31.44(20  
  20. Kaarel Kallas             JOKA            EST  02:32.11    +40:47 00:55.52(20 01:36.19(25  
  21. Edgars Bričonoks          OK Kāpa         LAT  02:33.55    +42:31 00:56.32(21 01:37.23(26  
  22. Emils Udris               OK Kāpa         LAT  02:37.07    +45:43 01:01.36(24 01:35.31(24  
  23. Eduard Novicenko          OK Šiurpys      LTU  02:38.09    +46:45 01:04.21(25 01:33.48(23  
  24. Reinis Putnins            OK Kāpa         LAT  02:40.11    +48:47 00:56.51(23 01:43.20(27  
      Raivo Rõõm                Ilves           EST  Katk               01:32.38(26 Ei start     
      Alexey Zdeblovskiy                        RUS  Katk               Ei start    01:27.48(15  
      Vasiliy Kuzmin                            RUS  Katk               Ei start    01:27.59(16  
      Arbo Rae                  Rae             EST  Katk               Ei start    01:58.55(28  
      Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK EST  Katk               Ei start    01:24.49(14  
      Regimantas Kavaliauskas   IGTISA          LTU  Tühist             00:50.11(11 Puuduv KP    
      Oleg Koshik               SRD             EST  Tühist             Puuduv KP   Ei start     
      reserv reserv                             EST  Ei start           Ei start    Ei start     
      Petras Andrasiunas        SK S-SPortas    LTU  Ei start           Ei start    Ei start     
M35

8440m 21KP
10760m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Raul Kudre                Peko            EST  01:48.34  01:48.34 00:48.46(1) 00:59.48(1)  
   2. Ain Fjodorov              Rae             EST  01:59.31    +10:57 00:54.10(2) 01:05.21(2)  
   3. Ruslans Mikulovs          OK Stiga        LAT  02:06.24    +17:50 00:58.16(3) 01:08.08(3)  
   4. Markku Tunturi            Vaha            FIN  02:48.21    +59:47 01:21.47(6) 01:26.34(4)  
   5. Unto Kanerva              Jyry            FIN  02:48.56    +60:22 01:12.42(5) 01:36.14(5)  
      Reserv 1                                  EST  Katk               01:44.17(7) Ei start     
      Alar Alajan                               EST  Katk               Ei start    01:50.49(6)  
      Stanislav Tarassov                        EST  Tühist             01:04.35(4) Puuduv KP    
      Mindaugas Kvedaravicius   Levuo           LTU  Ei start           Ei start    Ei start     
M45

7430m 16KP
9480m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Svajunas Ambrazas         S-Sportas       LTU  01:35.55  01:35.55 00:41.16(1) 00:54.39(1)  
   2. Iurii Borodulin           St-Petersburg   RUS  01:43.50     +7:55 00:44.23(2) 00:59.27(2)  
   3. Edmunds Zvaigzne          OK A2           LAT  01:48.17    +12:22 00:46.27(3) 01:01.50(3)  
   4. Rein Zaitsev              Peko            EST  02:01.35    +25:40 00:53.34(7) 01:08.01(4)  
   5. Vladimir Savinov          SRD             EST  02:02.55    +27:00 00:53.26(6) 01:09.29(5)  
   6. Margus Venelaine          LSF PT          EST  02:04.22    +28:27 00:53.04(4) 01:11.18(6)  
   7. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        EST  02:21.07    +45:12 01:02.03(9) 01:19.04(7)  
      Aleksander Pritsik        Rakv            EST  Katk               00:58.29(8) Ei start     
      Tarmo Tarlap              Porter Racing   EST  Katk               Ei start    01:52.04(8)  
      Aleksander Sokolov        St-Petersburg   RUS  Tühist             00:53.17(5) Puuduv KP    
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
M55

5960m 15KP
8240m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Juris Kokins              OK Meridians    LAT  01:20.51  01:20.51 00:31.25(1) 00:49.26(1)  
   2. Urmas Tammemäe            Orvand          EST  01:33.40    +12:49 00:35.45(3) 00:57.55(2)  
   3. Harijs Lacars             Tukums          LAT  01:45.30    +24:39 00:39.57(6) 01:05.33(3)  
      Mart Külvik               Obinitsa        EST  Katk               00:34.24(2) Ei start     
      Riho Männi                Lehola          EST  Tühist             00:36.23(4) Puuduv KP    
      Jüri Rokko                SK RT           EST  Tühist             Puuduv KP   01:11.17(4)  
      Rein Rooni                Orvand          EST  Tühist             Puuduv KP   01:12.58(5)  
      Rein Kriks                Rakv            EST  Tühist             00:39.19(5) Puuduv KP    
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
M65

4260m 13KP
5980m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Paavo Inkinen             Jyry            FIN  01:00.44  01:00.44 00:25.39(1) 00:35.05(1)  
      Mati Kallemets            Okas            EST  Tühist             00:38.18(2) Puuduv KP    
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
N14

3330m 9KP
4410m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Anna Emilija Suta         ZVOC            LAT  00:59.20  00:59.20 00:22.38(1) 00:36.42(2)  
   2. Agneliis Pilt             Rakv            EST  01:01.10     +1:50 00:24.37(2) 00:36.33(1)  
   3. Lorely Kõrvel             Kobras          EST  01:11.48    +12:28 00:28.55(3) 00:42.53(4)  
   4. Mari Linnus               Peko            EST  01:22.22    +23:02 00:41.38(5) 00:40.44(3)  
   5. Aigi Einmaa               Rakv            EST  01:31.57    +32:37 00:46.43(7) 00:45.14(6)  
   6. Maire Pärn                Ilves           EST  01:44.44    +45:24 00:33.54(4) 01:10.50(9)  
   7. Birgit Rõõm               Ilves           EST  01:45.10    +45:50 00:44.45(6) 01:00.25(8)  
      Laura Lään                Rakv            EST  Katk               Ei start    00:44.39(5)  
      Kaidy Kaasiku             JOKA            EST  Katk               Ei start    00:50.05(7)  
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
N16

4310m 13KP
7540m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Kristel Kõivo             Peko            EST  01:13.37  01:13.37 00:26.28(2) 00:47.09(1)  
   2. Kaisa Rooba               Rakv            EST  01:13.45     +0:08 00:26.25(1) 00:47.20(2)  
   3. Kelly Vildek              Rakv            EST  01:31.11    +17:34 00:32.36(3) 00:58.35(4)  
   4. Teele Telgma              Tammed          EST  01:43.54    +30:17 00:37.20(4) 01:06.34(5)  
   5. Krete Auser               Peko            EST  01:50.10    +36:33 00:43.20(6) 01:06.50(6)  
   6. Brita Sander              Ilves           EST  01:53.56    +40:19 00:43.48(7) 01:10.08(7)  
   7. Kelli Nurm                Kobras          EST  01:54.56    +41:19 00:41.34(5) 01:13.22(8)  
   8. Birgit Russka             Kobras          EST  02:10.36    +56:59 00:47.58(8) 01:22.38(9)  
      Justė Umbrasaitė          VMSC            LTU  Tühist             Puuduv KP   00:56.35(3)  
      Laura-Liis Kütt           Kobras          EST  Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP    
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
N18

7430m 16KP
9480m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Doris Kudre               Peko            EST  01:35.33  01:35.33 00:43.14(1) 00:52.19(1)  
   2. Jonne Rooma               Jõhvikas        EST  01:48.02    +12:29 00:47.59(2) 01:00.03(2)  
   3. Emily Raudkepp            Peko            EST  01:51.23    +15:50 00:50.51(3) 01:00.32(3)  
   4. Arta Renate Rulle         ZVOC            LAT  02:05.56    +30:23 00:59.08(7) 01:06.48(4)  
   5. Elizabete Ločmele         ZVOC            LAT  02:06.39    +31:06 00:55.54(5) 01:10.45(5)  
   6. Viktorija Michnovič       VMSC / Perkūnas LTU  02:06.51    +31:18 00:54.25(4) 01:12.26(9)  
   7. Liis Toomas               Peko            EST  02:09.05    +33:32 00:57.40(6) 01:11.25(8)  
   8. Sintija Ozola             ZVOC            LAT  02:12.19    +36:46 01:01.06(10 01:11.13(7)  
   9. Jūlija Matvijenko         OK Stiga/ BJC " LAT  02:14.51    +39:18 01:01.09(11 01:13.42(10  
  10. Getter Matto              Kobras          EST  02:15.37    +40:04 01:00.49(9) 01:14.48(11  
  11. Karolina Sakalauskaitė    VMSC / Perkūnas LTU  02:17.50    +42:17 01:00.23(8) 01:17.27(12  
      Epp Paalberg                              EST  Katk               Ei start    01:11.02(6)  
      Vilma Alberinga           ZVOC            LAT  Tühist             Puuduv KP   01:18.51(13  
N20

7950m 20KP
10550m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Silvia Luup               Võru            EST  02:15.13  02:15.13 01:02.10(1) 01:13.03(1)  
   2. Kaisa Sander              Ilves           EST  02:18.54     +3:41 01:05.20(2) 01:13.34(2)  
   3. Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas        EST  02:30.14    +15:01 01:08.50(3) 01:21.24(3)  
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
N21

8440m 21KP
10760m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Liga Valdmane             ZVOC            LAT  01:59.15  01:59.15 00:52.23(1) 01:06.52(3)  
   2. Liis Uusküla              Rakv            EST  03:00.33    +61:18 01:23.15(3) 01:37.18(4)  
      Tuuli Erm                 Võru            EST  Katk               01:04.43(2) Ei start     
      Evely Kaasiku             JOKA            EST  Katk               Ei start    01:04.33(2)  
      Olga Borodulina           St-Petersburg   RUS  Tühist             Puuduv KP   01:02.03(1)  
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
      Daisy Kudre               Peko            EST  Ei start           Ei start    Ei start     
N35

7950m 20KP
10550m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Ļubova Pavļukova          OK Stiga/ BJC " LAT  02:15.57  02:15.57 01:07.12(1) 01:08.45(1)  
   2. Triin Vask                Ilves           EST  02:37.43    +21:46 01:14.36(2) 01:23.07(2)  
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
      Rasa Kumpyte              Levuo           LTU  Ei start           Ei start    Ei start     
N45

4310m 13KP
7540m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Ingrit Kala               Peko            EST  01:22.35  01:22.35 00:32.48(1) 00:49.47(1)  
   2. Piret Niglas              Jõhvikas        EST  01:39.27    +16:52 00:36.01(2) 01:03.26(2)  
   3. Kadre Maalma              Jõhvikas        EST  01:48.50    +26:15 00:40.00(3) 01:08.50(3)  
   4. Pille Illak               Otepää          EST  02:17.44    +55:09 00:47.26(4) 01:30.18(4)  
      1 Reserv                                  EST  Ei start           Ei start    Ei start     
N55

4260m 13KP
5980m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa  Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2        
   1. Siiri Poopuu              JOKA            EST  01:22.33  01:22.33 00:34.06(1) 00:48.27(1)  
   2. Ülle Põldoja              Ilves           EST  02:14.29    +51:56 00:50.01(3) 01:24.28(2)  
      Iveta Holcmane                            LAT  Katk               00:48.23(2) Ei start     
      Marja Kanerva             Jyry            FIN  Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP    
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com 1/11/2015 10:46:44 PM