Virumaa O-jooks, 1.päev
Pariisi, 24.05.2008

D12  D14  D16  D18  D20  D21A  D21B  D35  D40  D45  D50  D55 
H12  H14  H16  H18  H20  H21A  H21B  H35  H40  H45  H50  H55  H60  H65 

D12
2350m 5KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
D14
3009m 10KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Jaana Olvet                    Rakv                 01:29.16    
      Silja Olesk                    Kobras               DNS         
D16
4790m 13KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Teele  Randman                 Rakv                 01:26.18    
   2. Marta  Olvet                   Rakv                 01:46.01    
D18
5870m 14KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Laura Suur                     Visa                 01:28.02    
   2. Tiina Turban                   Rakv                 02:15.58    
D20
7919m 14KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
      Kristi  Pellja                 JOKA                 MP          
      Anni Vainola                   Rakv                 DNS         
D21A
7919m 14KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Piibe Tammemäe                 Orvand               01:26.46    
   2. Mariann Sulg                   Orvand               01:33.32    
   3. Edit Kannel                    Rae                  01:53.17    
   4. Triin Jõeveer                  Talkur               02:07.33    
D21B
3879m 12KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Helina Vallaste                -                    01:21.29    
D35
5870m 14KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Mari Turban                    Rakv                 02:15.01    
D40
5870m 14KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Marje Viirmann                 KEKRSK               01:10.09    
   2. Merike  Paapson                TON                  01:31.36    
D45
5870m 14KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
      Maire Kure                     Kape                 MP          
D50
4790m 13KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Gea Rennel                     KEKRSK               01:16.59    
   2. Ene Sulg                       Orvand               01:22.27    
   3. Tiina Talisoo                  Orvand               01:26.27    
   4. Heili Vasser                   Kunda                01:43.48    
   5. Anu Pallon                     JOKA                 01:49.28    
   6. Vaike Tomann                   Ilves                02:24.17    
D55
4790m 13KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Maire Limberg                  Rakv                 01:31.17    
   2. Kersti Mardiste                KEKRSK               01:33.38    
   3. Aime Mõik                      Jõhvikas             01:35.14    
   4. Eha Kriks                      Rakv                 01:37.13    
   5. Tiiu Kaasik                    Ilves                01:44.27    
   6. Ilse Uus                       TON                  02:07.53    
   7. Hille  Tasa                    Tammed               02:16.36    
   8. Maire Raid                     Tammed               02:20.35    
      Anne Jundas                    Jõhvikas             MP          
H12
3009m 10KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Rando Marrandi                 JOKA                 01:22.09    
      Tõnis Torm Nöps                Ilves                MP          
H14
4790m 13KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Tõnis Laugesaar                Rakv                 01:10.35    
H16
6030m 14KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Asso Kesaväli                  Rakv                 01:34.34    
   2. Jorma Valge                                         01:35.43    
      Indrek Pärn                    Visa                 DNS         
H18
8630m 16KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Arvi Alamaa                    Orvand               01:53.10    
      Karmo Kübarsepp                Jõhvikas             MP          
      Kaarel Koitjärv                Rakv                 MP          
H20
9439m 18KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Ain Roosimägi                  Rakv                 01:27.50    
   2. Joonas Oja                     Rakv                 02:18.00    
      1 Vacant                                            MP          
H21A
9439m 18KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Margus Marrandi                JOKA                 01:25.05    
   2. Raivo  Pellja                  JOKA                 01:32.06    
   3. Priit Randman                  Rakv                 01:34.42    
   4. Tanel Kannel                   Rae                  01:36.23    
   5. Toomas Marrandi                JOKA                 01:45.14    
   6. Peep Otstavel                  LSF PT               01:56.54    
   7. Johannes Tasa                  Tammed               02:01.01    
      Janno Kivik                    Visa                 MP          
      Tenno  Alamaa                  Orvand               MP          
      Rene Ottesson                  Lehola               MP          
      Allan Roosimägi                Jõhvikas             MP          
      Lauri Lahtmäe                  Kape                 DNS         
      Marek Karm                     KEKRSK               DNS         
H21B
7530m 16KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Martin Kaup                    Elioni SK            01:30.07    
   2. Martin Suga                                         01:44.51    
   3. Viljar Vainola                 Mercury              01:58.23    
   4. Raul Mõtus                     Kunda                01:59.17    
      Daniel Vasser                  Talkur               MP          
      Aleksei Komarov                                     DNS         
H35
9439m 18KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Jaan Olvet                     Rakv                 01:36.02    
   2. Joonas  Jürisaar               MvSt                 01:58.02    
      Argo Loo                       JOKA                 MP          
      Arthur Raichmann               LSF PT               DNS         
H40
8630m 16KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Ulvar Pavlov                                        01:30.21    
   2. Olav Karu                      Rakv                 01:33.23    
   3. Raul Hindov                    TON                  01:35.00    
   4. Eerik Lossmann                                      02:02.43    
   5. Andres Hummal                  Kunda                02:10.47    
   6. Tiit Olju                      Orvand               02:25.29    
   7. Eldur Orupõld                  Visa                 04:05.44    
H45
8630m 16KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             01:32.38    
   2. Aleksander Pritsik             Rakv                 01:38.56    
   3. Jaak Rohtsalu                  Rakv                 01:40.31    
   4. Raul Laas                      Orvand               01:44.57    
   5. Eerik Tamm                     -                    02:03.09    
   6. Tõnu Loog                      Kobras               02:44.57    
      Raul Olesk                     Kobras               DNS         
H50
7530m 16KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Udo Lüüs                       Ilves                01:30.15    
   2. Kaljo Julge                    Kape                 01:39.24    
   3. Tauno Kure                     Kape                 01:45.57    
   4. Vello Vasser                   Kunda                02:06.35    
      Väino Kundla                   Orvand               MP          
H55
7530m 16KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Heini Tammik                   Kape                 01:37.49    
   2. Kivikas Arvo                   Ilves                01:41.27    
   3. Tiit Ploompuu                  Hooler               01:49.34    
   4. Lembit Nöps                    Ilves                01:52.19    
   5. Kalle Nelk                     Saue Tammed          01:54.30    
   6. Arne Kolk                      Jõhvikas             02:05.47    
      Lasse Kalliomaa                                     MP          
      Toomas Puss                    Visa                 MP          
      Rein Kriks                     Rakv                 DNS         
      Aare Limberg                   Rakv                 DNS         
H60
6030m 14KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Peep Koppel                    Koop                 01:32.10    
   2. Enn Kuusik                     Rakv                 01:35.30    
   3. Kalju Toomas                   JOKA                 01:37.35    
   4. Mati Poom                      TON                  01:42.28    
   5. Tiit Koppel                    Orion                01:47.34    
   6. Agu Koppa                                           02:02.04    
H65
3879m 12KP
Etapiajad
Pos.  Name                           Club                 Result        
   1. Kalju Tilk                     Orion                01:03.38    
   2. Vello Krohn                    Tammed               01:45.44    
   3. Aarne  Mardiste                KEKRSK               01:52.42    
   4. R Iho  Kilp                    Tammed               02:06.22    
   5. Kaarel Koitmets                Jõhvikas             02:18.37    
      Edgar Tammik                   Orion                MP          
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2008, www.tak-soft.com 5/24/2008 20:32:20