Eestimaa XIII suvemängud 10.07.2011
Eestimaa XIII suvemängud 10.07.2011 Vinni (Tõnis Laugesaar)
M16  M21  M35  M45  M55 
N16  N21  N35  N45 

M16
1. 3500 m 12 KP ; 2. 3500 m 12 KP ; 3. 3500 m 12 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus    AlamKl.
 1. 27  Võrumaa I                      Võrumaa I       EST 02:03.42  02:03.42        
      1 Janek Piirsild                 00:32.42[  1]  
      2 Anti Sõukand                   00:43.13[  2]   01:15.55(  1)
      3 Tanel Papp                     00:47.47[  3]   02:03.42(  1)
 2. 25  Põlva maakond II               Põlva maakond   EST 02:33.04    +29:22        
      1 Villu Serv                     00:42.40[  4]  
      2 Martin Zvirblis                00:41.08[  1]   01:23.48(  2)
      3 Ander Adamson                  01:09.16[  5]   02:33.04(  2)
 3. 29  Tartumaa                       Tartumaa        EST 03:04.17    +60:35        
      1 Toomas-Hendrik Ellervee        01:16.36[  7]  
      2 Andres Rõõm                    01:08.23[  6]   02:24.59(  6)
      3 Oliver Kütt                    00:39.18[  2]   03:04.17(  3)
 4. 30  Tartumaa II                    Tartumaa II     EST 03:04.33    +60:51        
      1 Gregor Soodla                  01:09.10[  5]  
      2 Vootele Jagomägi               01:24.03[  7]   02:33.13(  7)
      3 Rimmo Rõõm                     00:31.20[  1]   03:04.33(  4)
 5. 28  Võrumaa II                     Võrumaa II      EST 03:13.50    +70:08        
      1 Ingmar-Bert Sabre              00:33.31[  2]  
      2 Ralf Sannikov                  01:07.40[  4]   01:41.11(  3)
      3 Gert Talo                      01:32.39[  6]   03:13.50(  5)
 6. 24  Põlva maakond I                Põlva maakond   EST 03:18.44    +75:02        
      1 Kevin Hallop                   01:09.26[  6]  
      2 Mauno Kapten                   01:08.05[  5]   02:17.31(  5)
      3 Jaspar Jõesalu                 01:01.13[  4]   03:18.44(  6)
    26  Valgamaa                       Valgamaa        EST Tühist           
      1 Andres Saal                    00:33.42[  3]  
      2 Mairo Mägi                     01:07.30[  3]   01:41.12(  4)
      3 Kristo Oja                     Vale KP         Tühist
M21
1. 4200 m 14 KP ; 2. 4200 m 14 KP ; 3. 4200 m 14 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus    AlamKl.
 1. 5   Rapla maakond                  Rapla maakond   EST 01:31.56  01:31.56        
      1 Lauri Tammemäe                 00:33.54[  2]  
      2 Tõnis Vaiksaar                 00:31.27[  1]   01:05.21(  2)
      3 Timo Tammemäe                  00:26.35[  2]   01:31.56(  1)
 2. 2   Põlva maakond I                Põlva maakond   EST 01:33.43     +1:47        
      1 Kaarel Kure                    00:29.21[  1]  
      2 Mihkel Järveoja                00:31.51[  2]   01:01.12(  1)
      3 Reigo Teervalt                 00:32.31[  3]   01:33.43(  2)
 3. 6   Võrumaa I                      Võrumaa I       EST 01:40.03     +8:07        
      1 Alar Kume                      00:40.52[  5]  
      2 Sixten Sild                    00:33.01[  3]   01:13.53(  5)
      3 Timo Sild                      00:26.10[  1]   01:40.03(  3)
 4. 3   Põlva maakond II               Põlva maakond   EST 01:59.07    +27:11        
      1 Even Toomas                    00:34.03[  3]  
      2 Sander Linnus                  00:39.18[  7]   01:13.21(  4)
      3 Marten Vunukainen              00:45.46[  6]   01:59.07(  4)
 5. 9   Järvamaa                       Järvamaa        EST 02:13.02    +41:06        
      1 Kristjan Trossmann             00:35.32[  4]  
      2 Tiit Poopuu                    00:37.46[  6]   01:13.18(  3)
      3 Martin Liidlein                00:59.44[  9]   02:13.02(  5)
 6. 54  Raplamaa III                   Raplamaa III    EST 02:14.19    +42:23        
      1 Tarmo Tolm                     00:42.02[  6]  
      2 Rein Rooni                     00:51.52[ 11]   01:33.54(  8)
      3 Marek Zahkna                   00:40.25[  4]   02:14.19(  6)
 7. 10  Järvamaa II                    Järvamaa II     EST 02:14.42    +42:46        
      1 Jorma Valge                    00:49.54[ 10]  
      2 Argo Loo                       00:33.49[  4]   01:23.43(  6)
      3 Rando Marrandi                 00:50.59[  7]   02:14.42(  7)
 8. 1   Saare maakond II               Saare maakond   EST 02:23.00    +51:04        
      1 Jaanus Müür                    00:47.59[  7]  
      2 Jüri Linde                     00:50.30[ 10]   01:38.29( 11)
      3 Kristjan Kaljulaid             00:44.31[  5]   02:23.00(  8)
 9. 7   Võrumaa II                     Võrumaa II      EST 02:29.18    +57:22        
      1 Tanel Mõttus                   00:59.23[ 11]  
      2 Raul Reiljan                   00:37.06[  5]   01:36.29( 10)
      3 Andy Korjus                    00:52.49[  8]   02:29.18(  9)
10. 4   Pärnumaa                       Pärnumaa        EST 02:29.25    +57:29        
      1 Hendri Parrol                  00:48.00[  8]  
      2 Sander Blehner                 00:39.38[  8]   01:27.38(  7)
      3 Mattias Blehner                01:01.47[ 10]   02:29.25( 10)
    11  Ida-Virumaa                    Ida-Virumaa     EST Tühist           
      1 Karmo Kübarsepp                Vale KP        
      2 Allan Roosimägi                01:16.54[ 12]   Tühist
      3 Stansilav Tolmatsov            01:25.05[ 11]   Tühist
    8   Tartumaa                       Tartumaa        EST Katk             
      1 Karmen Alnek                   00:48.03[  9]  
      2 Arno Kruusmann                 00:47.59[  9]   01:36.02(  9)
      3 Urmo Kiviselg                  Ei start        Katk
M35
1. 4200 m 14 KP ; 2. 4200 m 14 KP ; 3. 4200 m 14 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus    AlamKl.
 1. 13  Põlva maakond I                Põlva maakond   EST 01:58.32  01:58.32        
      1 Raul Kudre                     00:35.10[  1]  
      2 Martti Parve                   00:38.49[  1]   01:13.59(  1)
      3 Rein Zaitsev                   00:44.33[  3]   01:58.32(  1)
 2. 17  Hiiumaa                        Hiiumaa         EST 02:22.52    +24:20        
      1 Allar Padari                   00:49.51[  4]  
      2 Jan Liister                    00:58.49[  5]   01:48.40(  4)
      3 Toomas Mast                    00:34.12[  2]   02:22.52(  2)
 3. 16  Järvamaa                       Järvamaa        EST 02:35.04    +36:32        
      1 Margus Laaned                  00:48.28[  3]  
      2 Allan Anniste                  00:55.16[  4]   01:43.44(  2)
      3 Mati Tatrik                    00:51.20[  4]   02:35.04(  3)
 4. 14  Pärnumaa                       Pärnumaa        EST 02:40.16    +41:44        
      1 Erkki Penu                     00:59.16[  5]  
      2 Edmond Penu                    00:44.30[  2]   01:43.46(  3)
      3 Peeter Kangur                  00:56.30[  5]   02:40.16(  4)
 5. 12  Saare maakond III              Saare maakond   EST 03:10.16    +71:44        
      1 Toivo Lempu                    01:03.45[  6]  
      2 Mart Aru                       00:44.59[  3]   01:48.44(  5)
      3 Janis Aksiim                   01:21.32[  6]   03:10.16(  5)
    15  Tartumaa                       Tartumaa        EST Tühist           
      1 Meelis Zimmermann              00:41.03[  2]  
      2 Allar Kivil                    Vale KP         Tühist
      3 Priit Pääslane                 00:33.08[  1]   Tühist
M45
1. 3500 m 12 KP ; 2. 3500 m 12 KP ; 3. 3500 m 12 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus    AlamKl.
 1. 32  Lääne-Virumaa                  Lääne-Virumaa   EST 01:46.35  01:46.35        
      1 Aleksander Pritsik             00:26.16[  2]  
      2 Aivar Tooming                  00:38.17[  2]   01:04.33(  1)
      3 Kaino Valdre                   00:42.02[  3]   01:46.35(  1)
 2. 33  Tartumaa                       Tartumaa        EST 01:52.54     +6:19        
      1 Raivo Rõõm                     00:42.16[  3]  
      2 Roman Kattai                   00:34.16[  1]   01:16.32(  3)
      3 Indrek Ümarik                  00:36.22[  2]   01:52.54(  2)
 3. 34  Järvamaa                       Järvamaa        EST 02:00.08    +13:33        
      1 Raivo Pellja                   00:26.06[  1]  
      2 Raul Laas                      00:39.52[  4]   01:05.58(  2)
      3 Kalmer Keevend                 00:54.10[  4]   02:00.08(  3)
 4. 31  Põlva maakond                  Põlva maakond   EST 02:09.41    +23:06        
      1 Kalle Ojasoo                   01:02.29[  4]  
      2 Pear Post                      00:38.22[  3]   01:40.51(  4)
      3 Toomas Tarve                   00:28.50[  1]   02:09.41(  4)
M55
1. 2900 m 9 KP ; 2. 2900 m 9 KP ; 3. 2900 m 9 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus    AlamKl.
 1. 50  Pärnumaa                       Pärnumaa        EST 01:33.19  01:33.19        
      1 Jüri Leesmäe                   00:27.57[  2]  
      2 Sulev Tuude                    00:32.44[  1]   01:00.41(  1)
      3 Kalev Hunt                     00:32.38[  1]   01:33.19(  1)
 2. 52  Tartumaa                       Tartumaa        EST 02:15.30    +42:11        
      1 Heini Tammik                   00:26.01[  1]  
      2 Ilmar Kask                     01:06.55[  2]   01:32.56(  2)
      3 Jaan Miljan                    00:42.34[  2]   02:15.30(  2)
 3. 51  Valgamaa                       Valgamaa        EST 04:25.11   +171:52        
      1 Jüri Merirand                  00:45.44[  3]  
      2 Kalev Bogdanov                 01:30.03[  3]   02:15.47(  3)
      3 Andres Rändur                  02:09.24[  3]   04:25.11(  3)
N16
1. 2900 m 9 KP ; 2. 2900 m 9 KP ; 3. 2900 m 9 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus    AlamKl.
 1. 35  Põlva maakond I                Põlva maakond   EST 01:49.39  01:49.39        
      1 Getter Matto                   00:48.09[  2]  
      2 Lumileid Hälvin                00:28.44[  1]   01:16.53(  1)
      3 Kristel Sibul                  00:32.46[  1]   01:49.39(  1)
    37  Ida-Virumaa                    Ida-Virumaa     EST Tühist           
      1 Jonne Rooma                    00:42.28[  1]  
      2 Mariethe-Piret Niglas          Vale KP         Tühist
      3 Maarja Abel                    01:42.21[  2]   Tühist
    36  Põlva maakond II               Põlva maakond   EST Tühist           
      1 Liis Toomas                    Vale KP        
      2 Kelly Mattus                   01:05.49[  2]   Tühist
      3 Kristel Kõivo                  Ei start        Tühist
N21
1. 3500 m 12 KP ; 2. 3500 m 12 KP ; 3. 3500 m 12 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus    AlamKl.
 1. 19  Põlva maakond I                Põlva maakond   EST 01:31.47  01:31.47        
      1 Annika Rihma                   00:31.16[  2]  
      2 Adele Puusalu                  00:31.20[  1]   01:02.36(  2)
      3 Liis Johanson                  00:29.11[  1]   01:31.47(  1)
 2. 21  Tartumaa                       Tartumaa        EST 01:38.38     +6:51        
      1 Marili Zimmermann              00:33.00[  3]  
      2 Margret Zimmermann             00:33.04[  2]   01:06.04(  3)
      3 Heleri Kivil                   00:32.34[  2]   01:38.38(  2)
 3. 22  Järvamaa                       Järvamaa        EST 01:56.43    +24:56        
      1 Evely Kaasiku                  00:26.39[  1]  
      2 Helle Hallik                   00:35.19[  3]   01:01.58(  1)
      3 Kristi Pellja                  00:54.45[  5]   01:56.43(  3)
 4. 20  Põlva maakond II               Põlva maakond   EST 02:00.17    +28:30        
      1 Daisi Kudre                    00:34.18[  4]  
      2 Madli-Johanna Maidla           00:41.51[  5]   01:16.09(  4)
      3 Kaisa Raudkepp                 00:44.08[  3]   02:00.17(  4)
 5. 18  Lääne-Virumaa                  Lääne-Virumaa   EST 02:04.08    +32:21        
      1 Jaana Olvet                    00:39.05[  5]  
      2 Marta Olvet                    00:37.32[  4]   01:16.37(  5)
      3 Teele Randman                  00:47.31[  4]   02:04.08(  5)
    23  Hiiumaa                        Hiiumaa         EST Katk             
      1 Kati Rüütelmaa                 00:54.43[  6]  
      2 Meeli-Heli Lepna               01:02.22[  6]   01:57.05(  6)
      3 Karin Kallismaa                Ei start        Katk
N35
1. 2900 m 9 KP ; 2. 2900 m 9 KP ; 3. 2900 m 9 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus    AlamKl.
 1. 45  Hiiumaa                        Hiiumaa         EST 01:25.43  01:25.43        
      1 Helen Mast                     00:32.27[  3]  
      2 Anu Saue                       00:31.20[  4]   01:03.47(  2)
      3 Merike Vanjuk                  00:21.56[  1]   01:25.43(  1)
 2. 39  Põlva maakond                  Põlva maakond   EST 01:28.36     +2:53        
      1 Mare Parve                     00:29.57[  2]  
      2 Epp Käpa                       00:27.14[  1]   00:57.11(  1)
      3 Ingrit Kala                    00:31.25[  2]   01:28.36(  2)
 3. 44  Ida-Virumaa                    Ida-Virumaa     EST 01:49.29    +23:46        
      1 Kadre Maalmaa                  00:32.28[  4]  
      2 Aime Mõik                      00:31.35[  5]   01:04.03(  3)
      3 Piret Niglas                   00:45.26[  5]   01:49.29(  3)
 4. 42  Tartumaa                       Tartumaa        EST 02:02.50    +37:07        
      1 Margit Rõõm                    00:55.04[  6]  
      2 Minija Pääslane                00:27.40[  2]   01:22.44(  4)
      3 Jana Kink                      00:40.06[  4]   02:02.50(  4)
 5. 41  Võrumaa                        Võrumaa         EST 02:10.50    +45:07        
      1 Epp Voitka                     01:02.38[  7]  
      2 Sarmite Sild                   00:29.24[  3]   01:32.02(  5)
      3 Kadri Parts                    00:38.48[  3]   02:10.50(  5)
 6. 38  Saare maakond I                Saare maakond   EST 03:27.07   +121:24        
      1 Vaige Aav                      01:19.36[  8]  
      2 Anne Keerberg                  00:41.53[  6]   02:01.29(  6)
      3 Maarika Saks                   01:25.38[  7]   03:27.07(  6)
    46  Lääne-Virumaa                  Lääne-Virumaa   EST Tühist           
      1 Anu Kilki                      00:29.42[  1]  
      2 Mirje Vilt                     Vale KP         Tühist
      3 Evelyn Himma                   00:48.23[  6]   Tühist
    43  Järvamaa                       Järvamaa        EST Katk             
      1 Rita Ojala                     00:49.01[  5]  
      2 Terje Albert                   Ei start        Katk
      3 Katrin Puusepp                 Ei start        Katk
    40  Pärnumaa                       Pärnumaa        EST Ei start         
      1 Merje Hansen                   Ei start       
      2 Imbi Kukk                      Ei start        Ei start
      3 Margit Blehner                 Ei start        Ei start
N45
1. 2900 m 9 KP ; 2. 2900 m 9 KP ; 3. 2900 m 9 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus    AlamKl.
 1. 49  Järvamaa                       Järvamaa        EST 02:00.49  02:00.49        
      1 Siiri Poopuu                   00:26.09[  1]  
      2 Anu Pallon                     00:38.23[  1]   01:04.32(  1)
      3 Ülle Pellja                    00:56.17[  3]   02:00.49(  1)
 2. 47  Valgamaa                       Valgamaa        EST 02:11.11    +10:22        
      1 Liivi Tafenau                  00:43.31[  3]  
      2 Pille Illak                    00:49.01[  3]   01:32.32(  3)
      3 Ulvi Oja                       00:38.39[  1]   02:11.11(  2)
 3. 53  Raplamaa                       Raplamaa        EST 02:20.12    +19:23        
      1 Eha Tolm                       00:41.59[  2]  
      2 Ene Sulg                       00:40.43[  2]   01:22.42(  2)
      3 Anne Pesti                     00:57.30[  4]   02:20.12(  3)
 4. 48  Tartumaa                       Tartumaa        EST 03:05.18    +64:29        
      1 Tiina Oras                     01:14.40[  4]  
      2 Epp Kroon                      01:10.44[  4]   02:25.24(  4)
      3 Airi Alnek                     00:39.54[  2]   03:05.18(  4)
Rakvere OK Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2009, www.tak-soft.com