EMV RO 2014, lühirada 16.08.2014
Lühirada
16.08.2014 Rakvere (Kuno Rooba)
M16  M18  M20  M21  M40  M50  M60 
N16  N18  N20  N21  N40  N50 

M16
7400m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Märten Henrik Pais        West            EST 00:39.36  00:39.36 
   2. Tomi-Andre Piirmets       West            EST 00:44.52     +5:16 
   3. Oliver Kütt               Ilves           EST 00:45.13     +5:37 
   4. Markus Harald Pais        West            EST 00:49.10     +9:34 
   5. Raiko Jool                Jõhvikas        EST 00:51.11    +11:35 
   6. Sander Pritsik            Rakv            EST 00:52.54    +13:18 
   7. Ragnar Rooba              Rakv            EST 00:54.02    +14:26 
   8. Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK EST 00:59.23    +19:47 
   9. Kristo Sirk               Kobras/Põlva SK EST 01:03.10    +23:34 
  10. Villu Serv                Kobras/Põlva SK EST 01:04.20    +24:44 
  11. Raiko Marrandi            JOKA            EST 01:29.42    +50:06 
  12. Mehis Udam                JOKA            EST 01:43.02    +63:26 
      Sander Tomson             Kobras/Põlva SK EST Puuduv KP          
      Siim Turban               Rakv            EST Puuduv KP          
M18
9000m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK EST 00:47.54  00:47.54 
   2. Janek Piirisild           Võru/Võru spord EST 00:52.40     +4:46 
   3. Kevin Hallop              Peko            EST 00:53.40     +5:46 
   4. Rando Marrandi            JOKA            EST 00:54.38     +6:44 
   5. Lauri Kukk                Rakv            EST 00:57.38     +9:44 
   6. Mauno Kapten              Peko            EST 00:58.28    +10:34 
   7. Ants-Kristjan Tamm        Okas            EST 01:08.14    +20:20 
M20
10500m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Kristjan Täll             KEKRSK          EST 01:14.07  01:14.07 
M21
11199m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Tõnis Erm                 TAOK            EST 00:41.29  00:41.29 
   2. Lauri Malsroos            Tammed          EST 00:42.30     +1:01 
   3. Margus Hallik             LUS             EST 00:46.53     +5:24 
   4. Erik Aibast               Tammed          EST 00:47.15     +5:46 
   5. Priit Poopuu              JOKA            EST 00:48.30     +7:01 
   6. Alar Viitmaa              Lehola          EST 00:48.41     +7:12 
   7. Marek Karm                KEKRSK          EST 00:49.13     +7:44 
   8. Taaniel Tooming           Kobras          EST 00:49.40     +8:11 
   9. Kristjan Linnus           Peko            EST 00:50.42     +9:13 
  10. Priit Randman             Rakv            EST 00:52.15    +10:46 
  11. Arbo Rae                  Rae             EST 00:52.44    +11:15 
  12. Riivo Roose               Kewl            EST 00:54.37    +13:08 
  13. Alar Abram                Tammed          EST 00:54.52    +13:23 
  14. Peeter Pihl               Tammed          EST 00:56.18    +14:49 
  15. Andreas Kraas             Tammed          EST 00:56.54    +15:25 
  16. Eduards Rens              A2              LAT 00:58.48    +17:19 
  17. Indrek Mahla              Peko            EST 01:01.28    +19:59 
  18. Atis Heinols                              LAT 01:10.35    +29:06 
  19. Oskars Ozols                              LAT 01:14.27    +32:58 
      Sander Linnus             Peko            EST Ei start           
M40
10500m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Raul Kudre                Peko            EST 00:46.13  00:46.13 
   2. Sven Luks                 Põrgupõhja      EST 00:48.15     +2:02 
   3. Mait Mändmets             Rae             EST 00:49.22     +3:09 
   4. Stanislav Tarassov                        EST 00:49.51     +3:38 
   5. Margus Venelaine          LSF PT          EST 00:50.26     +4:13 
   6. Ilmar Udam                JOKA            EST 00:56.20    +10:07 
   7. Kaido Nurja               Nõmme           EST 00:56.35    +10:22 
   8. Vermo Siim                Nõmme           EST 00:57.47    +11:34 
   9. Jüri Pärnik               Peko            EST 00:57.53    +11:40 
  10. Rain Piiri                                EST 01:03.06    +16:53 
  11. Raivo Pellja              JOKA            EST 01:03.07    +16:54 
  12. Veiko Pak                 Rae             EST 01:03.27    +17:14 
  13. Aldo Mett                                 EST 01:03.58    +17:45 
  14. Ivo Lupkins                               LAT 01:07.25    +21:12 
  15. Tiit Riisalo                              EST 01:15.59    +29:46 
  16. Kalle Kukk                Rakv            EST 01:21.25    +35:12 
      Indrek Lillsoo            Põrgupõhja      EST Puuduv KP          
      Maris Heinols                             LAT Ei start           
M50
9000m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Tõnu Tänav                Rae             EST 00:45.53  00:45.53 
   2. Martti Parve              Peko            EST 00:48.16     +2:23 
   3. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        EST 00:56.19    +10:26 
   4. Raul Olesk                Kobras          EST 00:58.12    +12:19 
   5. Mart Linnus               Peko            EST 01:24.47    +38:54 
      Aleksander Pritsik        Rakv            EST Puuduv KP          
M60
8800m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Nikolai Järveoja          Kobras          EST 01:02.39  01:02.39 
   2. Märt Järvik               Okas            EST 01:06.32     +3:53 
   3. Kulno Voolaid             Rakv            EST 01:08.19     +5:40 
   4. Harry Veide               LUS             EST 01:10.16     +7:37 
   5. Kalle Nelk                Tammed          EST 01:15.11    +12:32 
   6. Mati Kallemets            Okas            EST 01:22.28    +19:49 
N16
6900m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Emily Raudkepp            Peko            EST 00:44.15  00:44.15 
   2. Kaisa Rooba               Rakv            EST 00:48.12     +3:57 
   3. Kelli Nurm                Kobras/Põlva SK EST 01:12.26    +28:11 
   4. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva SK EST 01:12.48    +28:33 
N18
7400m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Doris Kudre               Peko            EST 00:44.06  00:44.06 
   2. Getter Matto              Kobras/Põlva SK EST 00:54.38    +10:32 
   3. Marie Tammemäe            Orvand          EST 00:59.54    +15:48 
   4. Laine Lupkina                             LAT 01:03.05    +18:59 
   5. Liis Toomas               Peko            EST 01:09.02    +24:56 
N20
8800m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Jaana Olvet               Rakv            EST 01:01.28  01:01.28 
   2. Relika Toome              Rakv            EST 01:12.31    +11:03 
   3. Anett Lanno               Rakv            EST 02:05.22    +63:54 
      Liis Uusküla              Rakv            EST Puuduv KP          
N21
10500m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Ingrit Kala               Peko            EST 00:49.53  00:49.53 
   2. Daisy Kudre               Peko            EST 00:53.49     +3:56 
   3. Piibe Tammemäe            Orvand          EST 00:57.09     +7:16 
   4. Marje Venelaine           Tammed          EST 01:03.40    +13:47 
   5. Helen Vellau              Ilves           EST 01:06.46    +16:53 
   6. Heleri Kivil              LSF PT          EST 01:08.31    +18:38 
   7. Kadri Limberg             LSF PT          EST 01:11.59    +22:06 
   8. Susan Pihelgas            Tammed          EST 01:18.51    +28:58 
   9. Marta Olvet               Rakv            EST 01:19.14    +29:21 
  10. Tiina Turban              Rakv            EST 01:25.26    +35:33 
N40
7400m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Rita Toome                Rakv            EST 00:55.40  00:55.40 
   2. Raili Rooba               Rakv            EST 01:05.22     +9:42 
   3. Piret Niglas              Jõhvikas        EST 01:14.55    +19:15 
   4. Mari Turban               Rakv            EST 01:21.39    +25:59 
N50
6900m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          EST 00:50.23  00:50.23 
   2. Lea Korem                                 EST 01:13.23    +23:00 
   3. Ülle Põldoja              Ilves           EST 01:15.48    +25:25 
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com 16.08.2014 16:24:32