EMV lühirada 23.05.2015
EMV lühirada
23.05.2015 Miila (Jaan Olvet)
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80 
N14  N16  N18  N20  N21  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75 

M14
2540m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Siim Turban               Rakv            00:26.16  00:26.16    1. 
   2. Sander Pritsik            Rakv            00:26.32     +0:16    2. 
   3. Martin Erik Maripuu       Kobras/Põlva Sp 00:28.04     +1:48    3. 
   4. Kustu Künnapas            HOK             00:28.13     +1:57    4. 
   5. Markus Sulg               JOKA            00:28.29     +2:13    5. 
   6. Janar Saks                Võru/Võru spord 00:29.28     +3:12    6. 
   7. Raiko Jool                Jõhvikas        00:29.42     +3:26    7. 
   8. Raiko Marrandi            JOKA            00:29.46     +3:30    8. 
   9. Dainis Männiste           Kobras/Põlva Sp 00:31.00     +4:44    9. 
  10. Hando Allmann             Võru/Võru spord 00:31.34     +5:18   10. 
  11. Eerik Priks               Rakv            00:32.08     +5:52   11. 
  12. Aleksander Kepler         Kobras/Põlva Sp 00:32.21     +6:05   12. 
  13. Kristofer Kuusik          Kobras/Põlva Sp 00:38.32    +12:16   13. 
  14. Georg Paal                JOKA            00:42.18    +16:02   14. 
  15. Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp 00:43.13    +16:57   15. 
  16. Aleksander Piilmann       SRD             00:50.23    +24:07   16. 
  17. Mati Kiisler              SRD             00:57.48    +31:32   17. 
      Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord Puuduv KP                
      Ralf Kivil                LSF PT          Puuduv KP                
      Eric Voolaid              Extreme         Puuduv KP                
      Timo Kudre                Peko            Puuduv KP                
      Herman Pärn                               Puuduv KP                
      Ragnar Rooba              Rakv            Ei start                 
      Olle Ilmar Jaama          Peko            Ei start                 
      Kerten Matto              Kobras/Põlva Sp Ei start                 
      Mehis Udam                JOKA            Ei start                 
M16
3530m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Karel-Sander Kljuzin      Peko            00:26.32  00:26.32    1. 
   2. Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK 00:30.21     +3:49    2. 
   3. Alex Treier               Võru/Võru spord 00:30.42     +4:10    3. 
   4. Villu Serv                Kobras/Põlva Sp 00:34.19     +7:47    4. 
   5. Martin Himma              Rakv            00:35.36     +9:04    5. 
   6. Kevin Jaaska              Kobras/Põlva Sp 00:35.51     +9:19    6. 
   7. Martin Sults              Kobras/Põlva Sp 00:36.05     +9:33    7. 
   8. Andres Aruots             Peko            00:39.24    +12:52    8. 
   9. Siim Helmoja              Kobras/Põlva Sp 00:40.39    +14:07    9. 
  10. Markus Harald Pais        West            00:44.30    +17:58   10. 
  11. Raido Kiss                Võru            00:46.37    +20:05   11. 
  12. Timmo Tohus               Otepää          00:47.48    +21:16   12. 
  13. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          00:53.47    +27:15   13. 
  14. Joonas Halapuu            Võru/Võru spord 00:55.09    +28:37   14. 
  15. Rasmus Kruusa             Kobras          00:56.31    +29:59   15. 
  16. Kristo Sirk               Kobras/Põlva Sp 01:14.06    +47:34   16. 
      Sander Tomson             Kobras/Põlva Sp Puuduv KP                
      Kaarel Vesilind           SRD             Ei start                 
      Kristjan Laugesaar        Rakv            Ei start                 
M18
4450m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           00:33.58  00:33.58    1. 
   2. Lauri Pähn                Võru/Võru spord 00:34.35     +0:37    2. 
   3. Tomi-Andre Piirmets       West            00:39.43     +5:45    3. 
   4. Kevin Hallop              Peko            00:40.41     +6:43    4. 
   5. Tõnis Toom                JOKA            00:50.13    +16:15    5. 
   6. Lauri Kukk                Rakv            01:01.12    +27:14    6. 
   7. Tanel Heinsoo             Rakv            01:08.06    +34:08    7. 
   8. Jasper Ainjärv            JOKA            01:10.21    +36:23    8. 
      Georg Caius Kutsar        Ilves           Puuduv KP                
      Edgar Toimetaja           JOKA            Ei start                 
      Oliver Kütt               Ilves           Ei start                 
M20
4980m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Andres Saal               Otepää          00:35.39  00:35.39    1. 
   2. Janek Piirisild           Võru/Võru spord 00:35.50     +0:11    2. 
   3. Tanel Papp                Võru/Võru spord 00:36.05     +0:26    3. 
   4. Anti Sõukand              Võru/Võru spord 00:37.06     +1:27    4. 
   5. Andres Saetalu            Tammed          00:41.59     +6:20    5. 
   6. Kristjan Täll             KEKRSK          00:43.57     +8:18    6. 
   7. Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK 00:44.17     +8:38    7. 
   8. Mauno Kapten              Peko            00:45.15     +9:36    8. 
   9. Rando Marrandi            JOKA            00:45.50    +10:11    9. 
  10. Vadim Shved               SRD             00:46.36    +10:57   10. 
  11. Hans Mark Võsu            JOKA            00:49.32    +13:53   11. 
  12. Ingmar Bert Sabre         Võru/Võru spord 01:01.33    +25:54   12. 
  13. Holger Post               Koop            01:02.30    +26:51   13. 
  14. Heiki Rein Kiisler        KEKRSK          01:03.57    +28:18   14. 
      Raid Vellerind            Harju KEK       Puuduv KP                
M21
6410m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Lauri Sild                EKJ SK          00:33.17  00:33.17    1. 
   2. Timo Sild                 EKJ SK          00:33.27     +0:10    2. 
   3. Sander Vaher              EKJ SK          00:35.17     +2:00    3. 
   4. Kenny Kivikas             Ilves           00:35.34     +2:17    4. 
   5. Peeter Pihl               Tammed          00:36.34     +3:17    5. 
   6. Marek Nõmm                Tammed          00:37.21     +4:04    6. 
   7. Ats Sõnajalg              KEKRSK          00:38.36     +5:19    7. 
   8. Jonatan Karjus            Võru            00:38.58     +5:41    8. 
   9. Tõnis Laugesaar           Rakv            00:39.13     +5:56    9. 
  10. Andreas Kraas             Tammed          00:39.26     +6:09   10. 
  11. Lauri Malsroos            Tammed          00:39.27     +6:10   11. 
  12. Timmo Tammemäe            SK100           00:39.56     +6:39   12. 
  13. Erkki Aadli               Tammed          00:40.19     +7:02   13. 
  14. Lauri Tammemäe            SK100           00:41.46     +8:29   14. 
  15. Marek Karm                KEKRSK          00:41.58     +8:41   15. 
  16. Tiit Tähnas               JOKA            00:42.11     +8:54   16. 
  17. Mati Tiit                 Ilves           00:42.21     +9:04   17. 
  18. Alar Abram                Tammed          00:43.13     +9:56   18. 
  19. Mihkel Järveoja           Kobras          00:44.18    +11:01   19. 
  20. Jaagup Truusalu           Võru            00:44.31    +11:14   20. 
  21. Uku-Laur Tali             KEKRSK          00:44.36    +11:19   21. 
  22. Reimo Liiv                Tammed          00:44.53    +11:36   22. 
  23. Petri Väänänen            SK100           00:45.09    +11:52   23. 
  24. Kaur Kase                 Võru            00:45.19    +12:02   24. 
  25. Tanel Kannel              Rae             00:46.00    +12:43   25. 
  26. Gion Schnyder             Peko            00:46.08    +12:51   26. 
  27. Aleksandr Shved           SRD             00:46.20    +13:03   27. 
  28. Priit Randman             Rakv            00:46.38    +13:21   28. 
  29. Reigo Teervalt            Peko            00:47.00    +13:43   29. 
  30. Jaan Tarmak               SK100           00:48.55    +15:38   30. 
  31. Mattias Rennel            KEKRSK          00:49.14    +15:57   31. 
  32. Johannes Ehala            JOKA            00:52.16    +18:59   32. 
  33. Kaarel Kallas             JOKA            00:52.31    +19:14   33. 
  34. Taivo Timmusk             HOK             00:52.33    +19:16   34. 
  35. Ilmar Udam                JOKA            00:53.30    +20:13   35. 
  36. Ragnar Kruusla            West            00:54.25    +21:08   36. 
  37. Kevin Koskinen            Võru            00:54.52    +21:35   37. 
  38. Taavi-Kalle Kiisler       KEKRSK          00:56.16    +22:59   38. 
  39. Hannes Poolamets                          00:56.41    +23:24   39. 
  40. Lauri Ruberg                              01:01.09    +27:52   40. 
  41. Martin Liidlein           JOKA            01:03.34    +30:17   41. 
  42. Rasmus Sotnik             Otepää          01:04.41    +31:24   42. 
  43. Aleksander Tali           KEKRSK          01:06.16    +32:59   43. 
  44. Michael Raer              SRD             01:18.41    +45:24   44. 
  45. Sander Nahkor             TAOK            01:46.06    +72:49   45. 
  46. Allan Roosimägi           Jõhvikas        02:01.16    +87:59   46. 
      Tiit Poopuu               JOKA            Ei start                 
      Tarvo Klaasimäe           Rakv            Ei start                 
M35
4980m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Ott Rakkaselg             HOK             00:36.50  00:36.50    1. 
   2. Martin Kaup               LSF PT          00:38.07     +1:17    2. 
   3. Mati Korrol               Mercury         00:38.25     +1:35    3. 
   4. Tõnis Kruusmaa            Rakv            00:38.29     +1:39    4. 
   5. Andrei Nikitin            SRD             00:38.48     +1:58    5. 
   6. Priit Poopuu              JOKA            00:39.54     +3:04    6. 
   7. Vallo Vaher               JOKA            00:40.29     +3:39    7. 
   8. Sixten Sild               Võru            00:41.27     +4:37    8. 
   9. Allar Kivil               LSF PT          00:41.58     +5:08    9. 
  10. Toomas Marrandi           JOKA            00:42.08     +5:18   10. 
  11. Mati Mägi                 HOK             00:42.46     +5:56   11. 
  12. Aivar Leht                Okas            00:52.39    +15:49   12. 
  13. Raio Piiroja              West            00:53.41    +16:51   13. 
  14. Heno Ivanov                               00:56.46    +19:56   14. 
  15. Ivo Miller                Koop            00:58.19    +21:29   15. 
  16. Ragnar Ilp                                01:06.28    +29:38   16. 
  17. Alar Alajaan                              01:19.03    +42:13   17. 
  18. Anton Roolaid             TAOK            01:57.12    +80:22   18. 
M40
4450m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Randy Korb                Peko            00:31.13  00:31.13    1. 
   2. Erik Aibast               Tammed          00:31.20     +0:07    2. 
   3. Andre Nõmm                Tammed          00:32.54     +1:41    3. 
   4. Ain Fjodorov              Rae             00:35.27     +4:14    4. 
   5. Olavi Loo                 West            00:36.46     +5:33    5. 
   6. Tarmo Klaar               Ilves           00:37.02     +5:49    6. 
   7. Meelis Mälter             KEKRSK          00:37.59     +6:46    7. 
   8. Danilo Piht               Mercury         00:38.28     +7:15    8. 
   9. Arthur Raichmann          LSF PT          00:39.45     +8:32    9. 
  10. Margus Klementsov         Mercury         00:39.49     +8:36   10. 
  11. Indrek Viikmaa            West            00:41.35    +10:22   11. 
  12. Peep Otstavel             LSF PT          00:42.24    +11:11   12. 
  13. Kaupo Järve               LSF PT          00:46.01    +14:48   13. 
  14. Andres Käver              Extreme         00:47.05    +15:52   14. 
  15. Mart Jakobson             KEKRSK          00:49.13    +18:00   15. 
  16. Paul Lumi                                 00:50.06    +18:53   16. 
  17. Sander Blehner            West            00:50.55    +19:42   17. 
  18. Rünno Sulg                LSF PT          00:53.20    +22:07   18. 
  19. Kristjan-Taavi Vaiksalu   Tammed          00:57.31    +26:18   19. 
  20. Kristjan Maade            LSF PT          01:03.09    +31:56   20. 
      Meelis Merenäkk           Rae             Puuduv KP                
M45
4200m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Armo Hiie                 Kape            00:30.43  00:30.43    1. 
   2. Priit Pääslane            Ilves           00:30.52     +0:09    2. 
   3. Enn Jaama                 Peko            00:31.50     +1:07    3. 
   4. Paavo Rõigas              Peko            00:32.41     +1:58    4. 
   5. Raivo Reiman              West            00:33.35     +2:52    5. 
   6. Rein Zaitsev              Peko            00:34.15     +3:32    6. 
   7. Dmitri Shved              SRD             00:34.58     +4:15    7. 
   8. Meelis Zimmermann         Kape            00:34.59     +4:16    8. 
   9. Andy Karjus               Võru            00:37.37     +6:54    9. 
  10. Taivo Tali                KEKRSK          00:37.50     +7:07   10. 
  11. Allar Padari              HOK             00:38.09     +7:26   11. 
  12. Argo Loo                  JOKA            00:40.35     +9:52   12. 
  13. Raivo Erik                Rae             00:41.31    +10:48   13. 
  14. Pear Post                 Kobras          00:43.45    +13:02   14. 
  15. Toomas Voolaid                            00:55.03    +24:20   15. 
  16. Toomas Talumaa            HOK             00:57.26    +26:43   16. 
      Raul Kudre                Peko            Puuduv KP                
      Mart Ostra                Nõmme           Puuduv KP                
M50
4200m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Tiit Tali                 Ilves           00:30.51  00:30.51    1. 
   2. Erik Keerberg             SOK             00:34.00     +3:09    2. 
   3. Martti Parve              Peko            00:36.49     +5:58    3. 
   4. Ülo Viru                  Orvand          00:37.00     +6:09    4. 
   5. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        00:37.35     +6:44    5. 
   6. Toomas Mast               HOK             00:40.28     +9:37    6. 
   7. Toomas Tarve              Kobras          00:41.15    +10:24    7. 
   8. Einar Raudkepp            Peko            00:41.55    +11:04    8. 
   9. Kalju Tammeveski          HOK             00:42.33    +11:42    9. 
  10. Aleksander Pritsik        Rakv            00:42.57    +12:06   10. 
  11. Rain Vellerind                            00:42.58    +12:07   11. 
  12. Raul Olesk                Kobras          00:45.53    +15:02   12. 
  13. Vladimir Savinov          SRD             00:46.42    +15:51   13. 
  14. Aivar Meindok             TON             00:47.47    +16:56   14. 
  15. Tõnis Haldna              Rae             00:47.58    +17:07   15. 
  16. Margus Jaanus             Koop            00:52.23    +21:32   16. 
  17. Urmas Laev                Mercury         00:55.18    +24:27   17. 
      Antti Roose               Kobras          Puuduv KP                
M55
3540m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Jaanus Reha               Koop            00:26.43  00:26.43    1. 
   2. Kaljo Julge               Kape            00:28.58     +2:15    2. 
   3. Raul Laas                 JOKA            00:29.14     +2:31    3. 
   4. Ando Post                 Koop            00:29.38     +2:55    4. 
   5. Mati Preitof              KEKRSK          00:30.05     +3:22    5. 
   6. Rein Rooni                Orvand          00:30.29     +3:46    6. 
   7. Kalev Ruberg                              00:32.05     +5:22    7. 
   8. Mart Külvik                               00:32.56     +6:13    8. 
   9. Vello Post                Koop            00:33.51     +7:08    9. 
  10. Mihkel Nahkur             Jõhvikas        00:34.31     +7:48   10. 
  11. Urmas Tammemäe            Orvand          00:35.09     +8:26   11. 
  12. Riho Kokk                 Rakv            00:37.08    +10:25   12. 
  13. Eduard Pukkonen           KEKRSK          00:40.48    +14:05   13. 
  14. Tauno Kure                Kape            00:41.12    +14:29   14. 
  15. Paul Poopuu               JOKA            00:42.17    +15:34   15. 
  16. Tõnu Loog                 Kobras          00:43.02    +16:19   16. 
  17. Kalmer Keevend            JOKA            00:43.08    +16:25   17. 
  18. Jaak Rohtsalu             Rakv            00:44.38    +17:55   18. 
      Aigar Pindmaa             Võru            Ei start                 
M60
3100m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Rein Kriks                Rakv            00:26.27  00:26.27    1. 
   2. Udo Lüüs                  Ilves           00:26.48     +0:21    2. 
   3. Jüri Merirand             Tõrva           00:27.36     +1:09    3. 
   4. Kai Willadsen             TON             00:28.47     +2:20    4. 
   5. Heini Tammik              Kape            00:28.51     +2:24    5. 
   6. Anti Parik                Otepää SK       00:29.42     +3:15    6. 
   7. Lembit Nöps               Ilves           00:31.07     +4:40    7. 
   8. Tõnu Sikkal               Kobras          00:31.40     +5:13    8. 
   9. Sulev Tuude               West            00:33.25     +6:58    9. 
  10. Mati Pilt                 West            00:33.49     +7:22   10. 
  11. Jüri Rokko                SK RT           00:34.01     +7:34   11. 
  12. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        00:38.30    +12:03   12. 
M65
3130m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Rein Unt                  TON             00:25.58  00:25.58    1. 
   2. Toivo Saue                HOK             00:27.34     +1:36    2. 
   3. Kai Saksman               TON             00:27.40     +1:42    3. 
   4. Tiit Tatter               TON             00:28.56     +2:58    4. 
   5. Arvo Kivikas              Ilves           00:29.54     +3:56    5. 
   6. Koit Paasma               Lehola          00:30.00     +4:02    6. 
   7. Avo Veermäe               Ilves           00:30.57     +4:59    7. 
   8. Rafael Gordon             Võru            00:32.35     +6:37    8. 
   9. Peep Koppel               Koop            00:33.20     +7:22    9. 
  10. Ilmar Kirjanen            TAOK            00:34.04     +8:06   10. 
  11. Rein Hanstein             Okas            00:35.45     +9:47   11. 
  12. Ülo Vainura               Tammed          00:36.05    +10:07   12. 
  13. Jüri Leesmäe              West            00:36.55    +10:57   13. 
  14. Arne Kolk                 Jõhvikas        00:38.06    +12:08   14. 
  15. Kalle Nelk                Tammed          00:41.38    +15:40   15. 
  16. Lembit Talli                              00:45.41    +19:43   16. 
  17. Jaan Miljan               Kape            00:50.32    +24:34   17. 
  18. Agu Koppa                 Jõhvikas        01:00.32    +34:34   18. 
      Heldur Väljamäe           Orvand          Ei start                 
M70
2790m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Mihkel Mälter             KEKRSK          00:27.31  00:27.31    1. 
   2. Elmo Pärna                Lehola          00:36.26     +8:55    2. 
   3. Enn Aedna                 West            00:39.57    +12:26    3. 
   4. Jüri Püssim               Tammed          00:40.28    +12:57    4. 
   5. Ants Tamm                 TON             00:40.44    +13:13    5. 
   6. Rudolf Mürk               Võru            00:40.53    +13:22    6. 
   7. Valter Ploom              Jõhvikas        00:41.38    +14:07    7. 
   8. Jaan Ollino               JOKA            00:42.36    +15:05    8. 
   9. Nikolai Kuha              Kape            00:44.00    +16:29    9. 
  10. Vaabo Annus               Orion           00:45.10    +17:39   10. 
  11. Mati Tõnus                Orion           00:49.51    +22:20   11. 
  12. Aarne Mardiste            KEKRSK          00:52.25    +24:54   12. 
  13. Martin Ilves              Jõhvikas        00:54.30    +26:59   13. 
  14. Riho Kilp                 Tammed          01:00.16    +32:45   14. 
  15. Tiit Koppel               Orion           01:04.59    +37:28   15. 
  16. Kalju Tilk                Orion           01:11.47    +44:16   16. 
  17. Rein Kiisler              West            01:30.36    +63:05   17. 
      Martin Tõrra              Kobras          Ei start                 
M75
2660m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Endel Remmet              Kape            00:31.56  00:31.56    1. 
   2. Heino Peeterson           West            00:35.59     +4:03    2. 
   3. Heino Mardiste            Kape            00:37.52     +5:56    3. 
   4. Mihhail Taivere           Kape            00:41.12     +9:16    4. 
   5. Jaan Orav                 TON             00:47.05    +15:09    5. 
   6. Vello Krohn               Tammed          01:00.08    +28:12    6. 
   7. Kaarel Koitmets           Jõhvikas        01:05.29    +33:33    7. 
M80
2540m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Arne Kivistik             Kape            01:03.20  01:03.20    1. 
   2. Karl Valgepea             West            01:04.11     +0:51    2. 
   3. Feliks Kipper             Orion           01:04.47     +1:27    3. 
   4. Heino Heinloo             Tammed          01:21.43    +18:23    4. 
N14
1950m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Eliise Kesküla            HOK             00:17.48  00:17.48    1. 
   2. Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva Sp 00:20.08     +2:20    2. 
   3. Anastasija Pahhomenkova   SRD             00:21.24     +3:36    3. 
   4. Leana Jete Korb           Peko            00:21.46     +3:58    4. 
   5. Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Sp 00:23.48     +6:00    5. 
   6. Tekla Liisa Vilberg       West/ Pärnu Spo 00:27.05     +9:17    6. 
   7. Kristina Haug             Võru/Võru spord 00:27.51    +10:03    7. 
   8. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp 00:29.37    +11:49    8. 
   9. Helena Maripuu            HOK             00:29.41    +11:53    9. 
  10. Paula Liis Viljamaa       Tallinn         00:30.10    +12:22   10. 
  11. Kristiin Kalle            Kobras/Põlva Sp 00:31.17    +13:29   11. 
  12. Agneliis Pilt             Rakv            00:32.22    +14:34   12. 
  13. Anete Saar                Kobras/Põlva Sp 00:33.59    +16:11   13. 
  14. Hanna Lora Traagel        Kobras/Põlva Sp 00:40.01    +22:13   14. 
  15. Aigi Einmaa               Rakv            00:50.40    +32:52   15. 
  16. Heili Aavola              JOKA            01:01.49    +44:01   16. 
  17. Maire Pärn                Ilves           01:19.43    +61:55   17. 
  18. Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas        01:34.42    +76:54   18. 
N16
2660m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Kristel Kõivo             Peko            00:20.29  00:20.29    1. 
   2. Marie Anna Blehner        West/ Pärnu Spo 00:22.50     +2:21    2. 
   3. Kaisa Rooba               Rakv            00:24.15     +3:46    3. 
   4. Kelli Nurm                Kobras/Põlva Sp 00:25.15     +4:46    4. 
   5. Teele Telgma              Tammed          00:28.31     +8:02    5. 
   6. Roos Lisette Parmas       SRD             00:28.43     +8:14    6. 
   7. Kati Iher                 Võru            00:29.09     +8:40    7. 
   8. Birgit Russka             Kobras/Põlva Sp 00:29.26     +8:57    8. 
   9. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva Sp 00:34.50    +14:21    9. 
  10. Triin Helimets            HOK             00:42.38    +22:09   10. 
  11. Kaisa Kahre               Võru            00:43.05    +22:36   11. 
  12. Kelly Vildek              Rakv            00:50.03    +29:34   12. 
  13. Signe Kallion             Võru/Võru spord 00:52.08    +31:39   13. 
      Heli Kukk                 Rakv            Ei start                 
N18
3100m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Doris Kudre               Peko            00:25.27  00:25.27    1. 
   2. Emily Raudkepp            Peko            00:25.53     +0:26    2. 
   3. Kristin Viikmaa           West/ Pärnu Spo 00:30.00     +4:33    3. 
   4. Kristel Sibul             Kobras/Põlva Sp 00:31.27     +6:00    4. 
   5. Ragne Reiman              West            00:32.50     +7:23    5. 
   6. Marie Tammemäe            Orvand          00:35.14     +9:47    6. 
   7. Jonne Rooma               Jõhvikas        00:36.03    +10:36    7. 
   8. Tiina-Maria Tali          KEKRSK          00:37.38    +12:11    8. 
N20
3540m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Margret Zimmermann        Kape            00:27.01  00:27.01    1. 
   2. Triinu Rooni              Orvand          00:28.06     +1:05    2. 
   3. Marianne Haug             Võru/Võru spord 00:28.08     +1:07    3. 
   4. Kaisa Sander              Ilves           00:33.22     +6:21    4. 
   5. Silvia Luup               Võru            00:37.58    +10:57    5. 
   6. Elina-Emiilie Leht        Okas            00:42.28    +15:27    6. 
   7. Jaana Olvet               Rakv            00:42.46    +15:45    7. 
   8. Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas        00:52.30    +25:29    8. 
      Lisette Tohus             Otepää          Puuduv KP                
N21
4180m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Evely Kaasiku             JOKA            00:30.52  00:30.52    1. 
   2. Viivi-Anne Soots          Tammed          00:31.22     +0:30    2. 
   3. Annika Rihma              Kobras          00:31.39     +0:47    3. 
   4. Eleri Hirv                Võru            00:32.03     +1:11    4. 
   5. Laura Joonas              Võru            00:32.26     +1:34    5. 
   6. Kirti Rebane              Tammed          00:32.31     +1:39    6. 
   7. Sigrid Ruul               JOKA            00:33.30     +2:38    7. 
   8. Helle Hallik              JOKA            00:36.08     +5:16    8. 
   9. Kaisa Raudkepp            Peko            00:36.17     +5:25    9. 
  10. Kerstin Uiboupin          Võru            00:37.07     +6:15   10. 
  11. Grete Gutmann             SK100           00:38.47     +7:55   11. 
  12. Kristiine Aluvee          Kobras          00:39.31     +8:39   12. 
  13. Piibe Tammemäe            SK100           00:39.54     +9:02   13. 
  14. Madli-Johanna Maidla      Kobras          00:40.00     +9:08   14. 
  15. Teele Randman             Rakv            00:41.33    +10:41   15. 
  16. Maris Palopääl            Kobras          00:42.11    +11:19   16. 
  17. Inga Siegert              Võru            00:42.14    +11:22   17. 
  18. Eva-Maria Truusalu        Võru            00:42.29    +11:37   18. 
  19. Daisi Saetalu             Tammed          00:42.41    +11:49   19. 
  20. Mirja Virve               Kobras          00:43.26    +12:34   20. 
  21. Thea Kaljur               KEKRSK          00:43.58    +13:06   21. 
  22. Adele Puusalu             Kobras          00:44.41    +13:49   22. 
  23. Maiki Jäädmaa             Võru            00:46.48    +15:56   23. 
  24. Marili Zimmermann         Kape            00:47.36    +16:44   24. 
  25. Kaili Ots                 Rakv            00:48.44    +17:52   25. 
  26. Anu Kuusmaa               Orion           00:56.08    +25:16   26. 
  27. Kaie Kubri                Rakv            00:56.32    +25:40   27. 
  28. Heleri Kirss              Koop            00:58.14    +27:22   28. 
  29. Ilona Poljakova           LSF PT          01:02.51    +31:59   29. 
  30. Ade Timmusk               HOK             01:02.53    +32:01   30. 
  31. Susan Pihelgas            Tammed          01:03.34    +32:42   31. 
  32. Marta Olvet               Rakv            01:04.21    +33:29   32. 
  33. Tais Vakrõõm              SRD             01:06.55    +36:03   33. 
  34. Juta Tarmak               SK100           01:18.01    +47:09   34. 
  35. Maarja Aan                SK100           01:42.03    +71:11   35. 
      Anita Karnit              SRD             Ei start                 
N35
3540m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Merike Vanjuk             Kape            00:26.40  00:26.40    1. 
   2. Heleri Kivil              LSF PT          00:32.22     +5:42    2. 
   3. Edit Kannel               Norma           00:33.57     +7:17    3. 
   4. Ingrid Piht               Mercury         00:34.57     +8:17    4. 
   5. Lilian Noormets           Mercury         00:45.13    +18:33    5. 
   6. Sigrid Saluri             SK100           00:52.44    +26:04    6. 
      Evelin Himma              Rakv            Puuduv KP                
N40
3100m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Jana Kink                 Kape            00:27.53  00:27.53    1. 
   2. Triina-Britt Preden       TON             00:30.11     +2:18    2. 
   3. Marika Jäädmaa            Võru            00:32.21     +4:28    3. 
   4. Anne-Ly Viikmaa           West            00:32.32     +4:39    4. 
   5. Heidi Sild                West            00:33.10     +5:17    5. 
   6. Marje Venelaine           Tammed          00:33.29     +5:36    6. 
   7. Anneli Pello              Mercury         00:34.27     +6:34    7. 
   8. Piret Kaasik              Ilves           00:38.31    +10:38    8. 
   9. Heidi Prits               Mercury         00:39.48    +11:55    9. 
  10. Riin Otstavel             LSF PT          00:47.33    +19:40   10. 
  11. Tiina Kangilaski          TON             00:49.02    +21:09   11. 
N45
3130m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Ingrit Kala               Peko            00:27.37  00:27.37    1. 
   2. Airi Alnek                Võru            00:29.22     +1:45    2. 
   3. Maris Roosipuu            TON             00:30.24     +2:47    3. 
   4. Minija Pääslane           Ilves           00:31.24     +3:47    4. 
   4. Erika Joonas              Võru            00:31.24     +3:47    4. 
   6. Merike Paapson            TON             00:34.16     +6:39    6. 
   7. Kadre Maalma              Jõhvikas        00:38.19    +10:42    7. 
   8. Mare Parve                Peko            00:39.54    +12:17    8. 
   9. Piret Niglas              Jõhvikas        00:44.34    +16:57    9. 
  10. Kersti Kristjuhan         HOK             00:47.34    +19:57   10. 
      Kaie Konsap               Võru            Ei start                 
N50
2790m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Kersti Ehala              JOKA            00:26.59  00:26.59    1. 
   2. Riina Laev                Mercury         00:27.59     +1:00    2. 
   3. Lea Leppik                TAOK            00:29.22     +2:23    3. 
   4. Inger Jalakas             KEKRSK          00:33.06     +6:07    4. 
   5. Anu Järv                                  00:34.48     +7:49    5. 
   6. Ellen Lembra              Kape            00:35.01     +8:02    6. 
   7. Meeli Kerem               TON             00:36.28     +9:29    7. 
   8. Sarmite Sild              Võru            00:40.25    +13:26    8. 
   9. Pille Illak               Otepää          00:48.36    +21:37    9. 
N55
2790m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Marika Kirsspuu           TAOK            00:26.30  00:26.30    1. 
   2. Siiri Poopuu              JOKA            00:28.44     +2:14    2. 
   3. Saima Värton              Kobras          00:29.55     +3:25    3. 
   4. Ülle Kadak                Lehola          00:30.39     +4:09    4. 
   5. Ilme Roosi                Orvand          00:31.15     +4:45    5. 
   6. Marje Viirmann            KEKRSK          00:32.18     +5:48    6. 
   7. Tiina Talisoo             KEKRSK          00:33.23     +6:53    7. 
   8. Anne Vaikjärv                             00:37.12    +10:42    8. 
   9. Tiina Metsmaa             Rakv            00:38.16    +11:46    9. 
  10. Ülle Põldoja              Ilves           00:39.40    +13:10   10. 
  11. Merike Mändsoo            TON             00:47.05    +20:35   11. 
  12. Helve Luht                KEKRSK          00:55.52    +29:22   12. 
  13. Marje Tobreluts           Kobras          00:57.40    +31:10   13. 
      Maire Kure                Kape            Puuduv KP                
      Ülle Raudsepp             Okas            Ei start                 
N60
2660m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Maire Limberg             Rakv            00:31.14  00:31.14    1. 
   2. Leili Prans               Ilves           00:37.11     +5:57    2. 
   3. Ene Ehrenpreis            Rakv            00:39.05     +7:51    3. 
   4. Riina Kivikas             Ilves           00:39.10     +7:56    4. 
   5. Vaike Tomann              Ilves           00:40.40     +9:26    5. 
   6. Niina Karnit              SRD             00:40.56     +9:42    6. 
   7. Aime Mõik                 Jõhvikas        00:41.01     +9:47    7. 
   8. Liivi Parik               Otepää SK       00:44.05    +12:51    8. 
   9. Kersti Mardiste           KEKRSK          00:44.20    +13:06    9. 
  10. Kersti Ploom              Jõhvikas        00:48.00    +16:46   10. 
  11. Aili Laanjõe              Kobras          00:51.30    +20:16   11. 
  12. Eha Kriks                 Rakv            00:55.48    +24:34   12. 
  13. Marika Pilt               West            00:58.50    +27:36   13. 
  14. Lembe Lutterus            Tammed          01:04.20    +33:06   14. 
N65
2310m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Tiiu Kaasik               Ilves           00:24.38  00:24.38    1. 
   2. Anne Jundas               Jõhvikas        00:31.00     +6:22    2. 
   3. Kaie Kivila               Ilves           00:35.46    +11:08    3. 
   4. Anu Saue                  HOK             00:36.49    +12:11    4. 
   5. Liis Lille                KEKRSK          00:44.50    +20:12    5. 
   6. Juta Virkepuu             KEKRSK          00:44.53    +20:15    6. 
N70
2310m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Ilona Vanaveski           Ilves           00:48.12  00:48.12    1. 
   2. Viivi Ilves               Jõhvikas        00:53.45     +5:33    2. 
      Helle Mürk                Võru            Puuduv KP                
N75
2310m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   KohtK   
   1. Ilse Uus                  TON             00:32.53  00:32.53    1. 
   2. Maie Abram                Ilves           00:35.39     +2:46    2. 
   3. Maire Raid                Tammed          00:42.21     +9:28    3. 
      Maimu Tornberg            Koop            Puuduv KP                
      Urvi Sarv                 Orion           Puuduv KP                
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2015, www.tak-soft.com 23.05.2015 17:49:31