Noortekoondise katsevõistlus

16.05.2015
Korraldaja : Vallo ja Kuno
Rajameister : Vilnis Velkeris
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M14 ] [M16] [M18] [M20] [N14] [N16]
[N18] [N20 ]
M20 Rada (1): 20 KP 10,2 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12810 Tanel Papp                Võru       01:17:11
 2.  5037 Janek Piirisild           Võru       01:26:03 +08:52
 3. 11314 Mauno Kapten              Peko       01:27:24 +10:13
 4.  5030 Anti Sõukand              Võru       01:48:05 +30:54
     5117 Andres Saal               Otepää     DQ      
     6558 Rando Marrandi            JOKA       DQ      
M18 Rada (2): 17 KP 8,6 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7776 Oliver Kütt               Ilves      01:07:30
 2. 16666 Lauri Pähn                Võru       01:07:53 +00:23
 3.  5140 Reigo Teervalt            Peko       01:08:25 +00:55
 4. 11308 Kevin Hallop              Peko       01:23:23 +15:53
 5. 11796 Tõnis Toom                JOKA       01:50:41 +43:11
    21423 Georg Caius Kutsar        Ilves      DQ      
M16 Rada (3): 13 KP 6,6 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17963 Alex Treier               Võru       00:59:37
 2. 15022 Karel-Sander Kljuzin      Peko       01:07:05 +07:28
 3. 10140 Villu Serv                Kobras     01:08:41 +09:04
 4. 11785 Kristo Sirk               Kobras     01:09:11 +09:34
 5. 13539 Siim Helmoja              Kobras     01:15:47 +16:10
 6. 22406 Andres Aruots             Peko       01:16:21 +16:44
 7. 16678 Raido Kiss                Võru       01:26:17 +26:40
 8. 13522 Inga Siegert              Võru       01:26:36 +26:59
 9. 15503 Joonas Halapuu            Võru       01:32:19 +32:42
N18 Rada (4): 12 KP 6,4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5147 Emily Raudkepp            Peko       01:01:06
 2.  5534 Kristin Viikmaa           West       01:10:38 +09:32
 3.  5444 Marie Tammemäe            Orvand     01:16:29 +15:23
N20 Rada (4): 12 KP 6,4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   859 Merike Vanjuk             Kape       00:56:19
 2.  4484 Margret Zimmermann        Kape       00:57:31 +01:12
 3.  5025 Marianne Haug             Võru       00:58:48 +02:29
 4.  3717 Laura Joonas              Võru       01:02:00 +05:41
N16 Rada (5): 12 KP 5,2 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13286 Kristel Kõivo             Peko       00:52:58
 2.  5532 Marie Anna Blehner        West       00:54:56 +01:58
 3. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:55:24 +02:26
 4.  8022 Roos Lisette Parmas       SRD        00:59:18 +06:20
 5. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     01:07:04 +14:06
 6. 16894 Kaisa Kahre               Võru       01:20:09 +27:11
 7. 14788 Birgit Russka             Kobras     01:23:52 +30:54
M14 Rada (5): 12 KP 5,2 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11597 Sander Pritsik            Rakv       00:56:11
 2. 17962 Janar Saks                Võru       01:14:19 +18:08
        0 Markus Sulg               JOKA       DQ      
    17966 Tõnis Jäädmaa             Võru       DQ      
    16234 Hando Allmann             Võru       DQ      
N14 Rada (6): 8 KP 4,1 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:46:35
 2. 13460 Tekla Liisa Vilberg       West       00:48:01 +01:26
 3.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD        00:51:18 +04:43
 4.  5043 Kristina Haug             Võru       01:02:56 +16:21
 5. 16092 Agneliis Pilt             Rakv       01:13:36 +27:01
    14780 Kairiin Märtson           Kobras     DQ      
#1 Rada (M20): 20 KP 10,2 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 12810 Tanel Papp                Võru      M20      01:17:11
 2.  5037 Janek Piirisild           Võru      M20      01:26:03 +08:52
 3. 11314 Mauno Kapten              Peko      M20      01:27:24 +10:13
 4.  5030 Anti Sõukand              Võru      M20      01:48:05 +30:54
     5117 Andres Saal               Otepää    M20      DQ      
     6558 Rando Marrandi            JOKA      M20      DQ      
#2 Rada (M18): 17 KP 8,6 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  7776 Oliver Kütt               Ilves     M18      01:07:30
 2. 16666 Lauri Pähn                Võru      M18      01:07:53 +00:23
 3.  5140 Reigo Teervalt            Peko      M18      01:08:25 +00:55
 4. 11308 Kevin Hallop              Peko      M18      01:23:23 +15:53
 5. 11796 Tõnis Toom                JOKA      M18      01:50:41 +43:11
    21423 Georg Caius Kutsar        Ilves     M18      DQ      
#3 Rada (M16): 13 KP 6,6 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17963 Alex Treier               Võru      M16      00:59:37
 2. 15022 Karel-Sander Kljuzin      Peko      M16      01:07:05 +07:28
 3. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      01:08:41 +09:04
 4. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M16      01:09:11 +09:34
 5. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      01:15:47 +16:10
 6. 22406 Andres Aruots             Peko      M16      01:16:21 +16:44
 7. 16678 Raido Kiss                Võru      M16      01:26:17 +26:40
 8. 13522 Inga Siegert              Võru      M16      01:26:36 +26:59
 9. 15503 Joonas Halapuu            Võru      M16      01:32:19 +32:42
#4 Rada (N18,N20 ): 12 KP 6,4 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   859 Merike Vanjuk             Kape      N20      00:56:19
 2.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N20      00:57:31 +01:12
 3.  5025 Marianne Haug             Võru      N20      00:58:48 +02:29
 4.  5147 Emily Raudkepp            Peko      N18      01:01:06 +04:47
 5.  3717 Laura Joonas              Võru      N20      01:02:00 +05:41
 6.  5534 Kristin Viikmaa           West      N18      01:10:38 +14:19
 7.  5444 Marie Tammemäe            Orvand    N18      01:16:29 +20:10
#5 Rada (N16,M14 ): 12 KP 5,2 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 13286 Kristel Kõivo             Peko      N16      00:52:58
 2.  5532 Marie Anna Blehner        West      N16      00:54:56 +01:58
 3. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N16      00:55:24 +02:26
 4. 11597 Sander Pritsik            Rakv      M14      00:56:11 +03:13
 5.  8022 Roos Lisette Parmas       SRD       N16      00:59:18 +06:20
 6. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N16      01:07:04 +14:06
 7. 17962 Janar Saks                Võru      M14      01:14:19 +21:21
 8. 16894 Kaisa Kahre               Võru      N16      01:20:09 +27:11
 9. 14788 Birgit Russka             Kobras    N16      01:23:52 +30:54
    17966 Tõnis Jäädmaa             Võru      M14      DQ      
        0 Markus Sulg               JOKA      M14      DQ      
    16234 Hando Allmann             Võru      M14      DQ      
#6 Rada (N14): 8 KP 4,1 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N14      00:46:35
 2. 13460 Tekla Liisa Vilberg       West      N14      00:48:01 +01:26
 3.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD       N14      00:51:18 +04:43
 4.  5043 Kristina Haug             Võru      N14      01:02:56 +16:21
 5. 16092 Agneliis Pilt             Rakv      N14      01:13:36 +27:01
    14780 Kairiin Märtson           Kobras    N14      DQ      

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.55 [2013.522] @ 16.05.2015 14:18:56 Rakvere OK