EMV SO Sprinditeade 2016

20.02.2016 Tamsalu

 

M14/16

1.- 4. 1610 .. 1640m 5 .. 7 KP 

Koh Nr  Nimi                           Klubi           Tulemus 

 1. 25  Rakvere                        Rakv            00:40.17

        Sander Pritsik                 

        Ragnar Rooba                  

 

 2. 27  SRD                            SRD             00:44.51      

        Anastasija Pahhomenkova        

        Kaarel Vesilind                

 

 3. 21  OK Põlva Kobras I              Kobras          00:52.11     

        Dainis Männiste                 

        Martin Erik Maripuu           

 

 4. 26  Rakvere 2                      Rakv            00:58.48    

        Siim Turban                     

        Christopher Lään              

 

 5. 20  Jõhvikas                       Jõhvikas        01:00.13      

        Raiko Jool                     

        Greta-Maria Pisarev            

 

 6. 18  JOKA 3                         JOKA            01:01.12      

        Mehis Udam                      

        Maanus Udam                    

 

 7. 22  OK Põlva  Kobras II            Kobras          01:01.59      

        Mattias Maidla                 

        Aleksander Kepler              

 

 8. 17  JOKA 2                         JOKA            01:03.13      

        Kert Järva                            

        Georg Paal                    

 

 9. 28  OK Võru I                      Võru            01:05.37      

        Alex Treier                    

        Hando Allmann                   

 

10. 16  JOKA 1                         JOKA            01:08.26      

        Artur Soo                             

        Raiko Marrandi                

 

11. 29  OK Võru II                     Võru            01:09.31      

        Tõnis Jäädmaa                   

        Anita Laanoja                  

 

12. 24  Peko I                         Peko            01:15.38      

        Mihkel Mahla                   

        Timo Kudre                     

 

 

M18/20

1.- 6. 1700 .. 1920m 6 .. 8 KP 

Koh Nr  Nimi                           Klubi           Tulemus 

 1. 8   Ilves                          Ilves           01:00.05      

        Georg Caius Kutsar             

        Rimmo Rõõm                     

 

 2. 14  Peko I                         Peko            01:00.26      

        Karel-Sander Kljuzin           

        Kevin Hallop                   

 

 3. 9   Ilves 2                        Ilves           01:07.49      

        Oliver Kütt                    

        Andres Rõõm                     

 

 4. 15  Rakvere                        Rakv            01:14.30      

        Lauri Kukk                     

        Tanel Heinsoo                  

 

 5. 10  JOKA 1                         JOKA            01:19.49      

        Hans Mark Võsu                 

        Rando Marrandi                

 

 6. 12  OK Põlva Kobras I              Kobras          01:21.27      

        Siim Helmoja                  

        Villu Serv                    

 

 7. 13  OK Põlva Kobras II             Kobras          01:24.32      

        Kristo Sirk                   

        Sander Tomson                  

 

 8. 11  JOKA 2                         JOKA            01:42.21      

        Jasper Ainjärv                 

        Edgar Toimetaja                 

 

 

M21

1.- 6. 1900 .. 2060m 6 .. 7 KP

Koh Nr  Nimi                           Klubi           Tulemus 

(vv)7   TAOK                           TAOK            01:00.07      

        Tõnis Erm                      

        Margus Hallik                   

 

 1. 3   Peko I eliit                   Peko            01:01.20      

        Sander Linnus                  

        Even Toomas                    

 

 2. 4   Peko II                        Peko            01:02.07      

        Raul Kudre                     

        Kristjan Linnus                

 

 3. 1   JOKA                           JOKA            01:03.24      

        Kaarel Kallas                  

        Ilmar Udam                     

 

 4. 5   Rakvere                        Rakv            01:07.10      

        Avo Siilak                     

        Tarvo Klaasimäe                

 

 5. 6   Rakvere                        Rakv            01:26.06      

        Kaupo Ots                      

        Tauno Murakas                  

 

 6. 2   Koop                           Koop            01:40.01      

        Ivo Miller                     

        Jaanus Reha                    

 

 

M40

1.- 6. 1700 .. 1920m 6 .. 8 KP

Koh Nr  Nimi                           Klubi           Tulemus 

 1. 37  Peko I                         Peko            01:08.51      

        Paavo Rõigas                   

        Randy Korb                     

 

 2. 36  Nõmme                          Nõmme           01:15.24      

        Vermo Siim                     

        Kaido Nurja                    

 

 3. 39  SRD                            SRD             01:19.43      

        Vladimir Savinov               

        Stanislav Tarassov             

 

4.  35  LSF PT                         LSF PT          01:23.26      

        Lauri Olli                     

        Mart Pais                      

 

5.  38  Peko II                        Peko            01:24.46      

        Meelis Mälberg                 

        Rein Zaitsev                   

 

 

M50

1.- 4. 1700 .. 1730m 6 .. 7 KP

Koh Nr  Nimi                           Klubi           Tulemus 

 1. 46  Peko                           Peko            00:42.23

        Martti Parve                   

        Jüri Pärnik                    

 

 2. 40  HOK                            HOK             00:47.04      

        Toomas Mast                    

        Toivo Saue                     

 

 3. 41  Ilves                          Ilves           00:50.46      

        Tiit Tali                      

        Indrek Ümarik                  

 

 4. 43  Jõhvikas2                      Jõhvikas        00:51.55      

        Mihkel Nahkur                  

        Urmas Sulaoja                  

 

 5. 45  OK Orvand                      Orvand          00:54.05      

        Urmas Tammemäe                 

        Rein Rooni                     

 

 6. 44  KEKRSK                         KEKRSK          00:54.58      

        Eduard Pukkonen                

        Mati Preitof                   

 

 

N14/16

1.- 4. 1270 .. 1290m 4 KP

Koh Nr  Nimi                           Klubi           Tulemus 

 1. 65  OK Põlva Kobras II             Kobras          00:41.57      

        Lorely Kõrvel                  

        Kairiin Märtson                

 

 2. 69  Rakvere                        Rakv            00:43.19      

        Aigi Einmaa                    

        Laura Lään                     

 

 3. 64  OK Põlva Kobras I              Kobras          00:45.11       

        Laura-Liis Kütt                

        Kelli Nurm                     

 

 4. 68  Peko                           Peko            00:45.33      

        Mari Linnus                    

        Leana Jete Korb                

 

 5. 66  OK Põlva Kobras III            Kobras          00:51.20      

        Johanna Laanoja                

        Kristiin Kalle                 

 

 6. 63  Jõhvikas                       Jõhvikas        00:54.10      

        Carmel Poom                    

        Regina Poom                    

 

 7. 62  Ilves                          Ilves           00:55.05      

        Birgit Rõõm                    

        Brita Sander                   

 

 8. 67  OK Põlva Kobras IV             Kobras          00:58.50       

        Anete Saar                     

        Hanna Lora Traagel             

 

 9. 70  OK Võru I                      Võru            01:00.09      

        Kristina Haug                  

        Kaisa Kahre                    

 

 

N18/20

1.- 6. 1550 .. 1730m 6 .. 7 KP

Koh Nr  Nimi                           Klubi           Tulemus 

 1. 58  Peko I                         Peko            00:58.24      

        Kristel Kõivo                  

        Doris Kudre                    

 

 2. 61  OK Võru                        Võru            01:01.47      

        Silvia Luup                    

        Marianne Haug                  

 

 3. 56  Jõhvikas                       Jõhvikas        01:05.15      

        Jonne Rooma                     

        Mariethe-Piret Niglas          

 

 4. 59  Peko II                        Peko            01:05.24      

        Liis Toomas                    

        Emily Raudkepp                 

 

 5. 60  Rakvere                        Rakv            01:16.15      

        Kelly Vildek                   

        Kaisa Rooba                    

 

 

N21

1.- 6. 1550 .. 1730m 6 .. 7 KP

Koh Nr  Nimi                           Klubi           Tulemus 

 1. 53  Peko                           Peko            00:53.02      

        Piret Pärnik                   

        Daisy Kudre                    

 

 2. 51  Ilves                          Ilves           01:03.42      

        Kaisa Sander                   

        Katrina Ojavee                 

 

 3. 52  JOKA                           JOKA            01:07.40      

        Siiri Poopuu                   

        Evely Kaasiku                  

 

 4. 55  OK Võru                        Võru            01:14.24      

        Tuuli Erm                       

        Eleri Hirv                     

 

 5. 54  Rakvere                        Rakv            01:21.14      

        Liis Uusküla                   

        Agneliis Pilt                  

 

 

N40

1.- 6. 1270 .. 1490m 4 KP

Koh Nr  Nimi                           Klubi           Tulemus 

 1. 71  Ilves                          Ilves           01:05.24      

        Minija Pääslane                

        Triin Vask                     

 

 2. 76  OK Võru I                      Võru            01:12.58      

        Erika Joonas                   

        Airi Alnek                     

 

 3. 73  Jõhvikas                       Jõhvikas        01:13.24      

        Piret Niglas                   

        Kadre Maalma                   

 

 4. 74  OK Põlva Kobras                Kobras          01:18.36      

        Reet Johanson                  

        Saima Värton                   

 

 5. 72  Ilves 2                        Ilves           01:42.01      

        Leili Prans                     

        Ülle Põldoja                   

 

 

Rakvere OK

 

Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2015, www.tak-soft.com