EOL Noortelaager Valik

27.06.2016
Korraldaja : Rakvere OK
Rajameister : Kuno Rooba
[VALIK]
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5025 Marianne Haug             Võru       00:30:06 20p
 2. 18958 Jarmo Kaasiku             JOKA       00:30:44 20p
 3. 16678 Raido Kiss                Võru       00:31:50 20p
 4. 17457 Kustu Künnapas            HOK        00:32:49 20p
 5. 17460 Eliise Kesküla            HOK        00:36:26 20p
 6.  7565 Raiko Marrandi            JOKA       00:36:27 20p
 7.  8019 Mati Kiisler              SRD        00:37:38 20p
 8.  9648 Ragnar Rooba              Rakv       00:39:27 20p
 9.  9436 Siim Turban               Rakv       00:39:51 20p
10. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:41:39 20p
11. 13967 Kelly Vildek              Rakv       00:42:51 20p
12. 20687 Jürgen Joonas             Võru       00:43:12 20p
13. 12812 Leana Jete Korb           Peko       00:43:37 20p
14. 21696 Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas   00:43:51 20p
15. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:46:21 20p
16.  5043 Kristina Haug             Võru       00:49:09 20p
17. 18159 Aigi Einmaa               Rakv       00:50:00 20p
18. 20809 Chris Marcus Krahv        Otepää     00:50:16 20p
19.  9170 August Jakobson           Kobras     00:51:48 20p
20.  8043 Brigitte Panker           Ilves      00:54:57 20p
21. 20808 Angela Mõttus             Otepää     00:54:59 20p
22. 18432 Karmo Tisler              Võru       00:58:41 20p
23. 10990 Helena Maripuu            HOK        00:33:20 19p
24. 17962 Janar Saks                Võru       00:38:12 19p
25.  6675 Hanna Maria Semper                   00:43:28 19p
26. 24123 Artur Soo                 JOKA       00:46:46 18p
27. 23324 Varmo Ivask               Ambla SK   00:54:39 16p
28. 23756 Vjat?eslav Safonov        SRD        00:45:27 15p
29.     0 Klaara Saar                          00:49:35 15p
30. 17237 Triin Virve               Tartu      00:51:03 15p
31.     0 Eleriin Toots                        00:49:46 14p
31.     0 Viktoria Kirimova                    00:49:46 14p
33. 20640 Hanna-Liina Kunnus        Võru Kr. G 00:49:47 14p
34. 13781 Mihkel Mahla              Peko       00:28:54 13p
35. 20388 Kaarel Tampuu             SRD        00:34:29 13p
36. 21674 Anett Kari                           00:37:01 13p
37. 18832 Herta Kesküla             HOK        00:49:42 13p
38. 23325 Ekke Tõnn Rütman          JOKA       00:50:10 13p
39. 16238 Kristiin Kalle            Kobras     00:34:58 12p
40. 19883 Tim Hendrik Kuusk         Võru       00:37:39 12p
41. 22298 Karl Jakop Pintmann       Võru       00:39:10 12p
42. 21388 Kerdo Männilaan           JOKA       00:42:11 12p
43. 19550 Helina Saega              Otepää     00:42:26 12p
44. 20550 Joosep Ainjärv            JOKA       00:42:29 12p
45. 22861 Robert Sammel             Rakv       00:46:36 12p
46.   957 Pille Illak               Otepää     00:51:44 12p
47.     0 Gerli Oja                            00:53:09 12p
48.     0 Andero Raava                         00:55:44 12p
49.     0 Annemai Rajang                       00:46:50 11p
50. 24142 Jonas Murro               Rakv       00:49:18 11p
50. 24140 Otto Truu                 Rakv       00:49:18 11p
52.     0 Silver Oja                           00:49:28 11p
52. 16556 Grete Johanna Korb        XT Sport   00:49:28 11p
54.     0 Mattias Juhkam                       00:49:30 11p
55.     0 Hanna Ehandi                         00:49:31 11p
56.     0 Liisa-Lota Ojaliiv                   00:50:28 11p
57.     0 Marta-Miina Ojaliiv                  00:50:35 11p
58.     0 Loore-Lee Ojaliiv                    00:50:45 11p
59. 23358 Kaidi Piirisild           Võru       00:41:05 10p
60. 22397 Liis Musta                Võru       00:41:08 10p
61. 11163 Tõnis Ustav                          00:45:19 10p
62. 22945 Raiko Alliksaar           Ambla SK   00:45:27 10p
63. 20807 Laur-Rogert Sulg          Otepää     00:47:12 10p
64. 23327 Reiko Kallas              Vastseliin 00:48:22 10p
65.     0 Maarius Kotsulim                     00:49:52 10p
66.     0 Joosep Laagemann                     00:49:53 10p
67. 16600 Rasmus Saare              Kobras     00:22:58 9p
68. 20320 Björn Marrandi            JOKA       00:37:28 9p
69.     0 Johannes Mattias Toome               00:51:22 9p
70. 11938 Jan-Erik Kärner           Tartu      00:29:43 8p
71. 24486 Liisa Koppel              Pärnu Süte 00:33:45 8p
72.     0 Eleriin Vaher                        00:33:50 8p
73. 23765 Kätlin Mast               Kärdla ÜG  00:34:29 8p
74. 22564 Madis Mäesaar             Vastseliin 00:39:47 8p
75. 18422 Lukas Siegert             Vastseliin 00:40:35 8p
76. 22577 Hugo Enrico Pabor                    00:40:44 8p
77. 22560 Robin Steven Kaldvee      Vastseliin 00:41:14 8p
78. 18431 Aleks Siegert             Vastseliin 00:41:19 8p
79. 23978 Kevin Kerdo Kollamaa                 00:34:25 7p
80.  9649 Saimon Tammiste                      00:34:29 7p
81. 21875 Kennet Pisarev                       00:36:46 7p
82. 18425 Mehis Moor                Vastseliin 00:40:29 7p
83.  4407 Roland Johanson           Põlva Spor 00:40:31 7p
84. 23395 Markus Juhkam             Põlva Spor 00:40:35 7p
85. 11750 Liis Vesilind             SRD        00:34:38 6p
86.     0 Mihkel Liis                          00:42:09 6p

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 27.06.2016 14:29:42 Rakvere OK