Eesti meistrivõisltused suusaorienteerumises 19.02.2017
Sprint
19.02.2017 Pariisi küla (Kuno Rooba)
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N16  N18  N20  N21  N35  N45  N55 

M14
2060m 9KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Olle Ilmar Jaama          Peko            00:14.48  00:14.48 
   2. Mehis Udam                JOKA            00:18.59     +4:10 
   3. Mattias Maidla            Kobras/Põlva SK 00:20.14     +5:26 
   4. Andri Kepler              Kobras/Põlva SK 00:22.23     +7:34 
   5. Mihkel Mahla              Peko            00:23.12     +8:23 
   6. Samuel Kolsar             Kobras/Põlva SK 00:23.36     +8:47 
   7. Mattias Võsupärg          Kobras/Põlva SK 00:24.06     +9:17 
   8. Timo Kudre                Peko            00:25.21    +10:32 
   9. Sven-Andres Niglas        Jõhvikas        00:26.56    +12:07 
  10. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord 00:27.23    +12:34 
  11. Chris Marcus Krahv        Otepää          00:27.49    +13:00 
  12. Raiko Alliksaar           JOKA            00:28.35    +13:46 
  13. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 00:28.49    +14:00 
  14. Maanus Udam               JOKA            00:30.03    +15:15 
  15. Artur Soo                 JOKA            00:30.23    +15:34 
  16. Laur-Rogert Sulg          Otepää          00:37.46    +22:57 
      Siim Roht                 Kobras/Põlva SK Puuduv KP          
M16
3110m 13KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Sander Pritsik            Rakv            00:18.57  00:18.57 
   2. Ragnar Rooba              Rakv            00:19.49     +0:51 
   3. Raiko Jool                Jõhvikas        00:23.03     +4:05 
   4. Siim Turban               Rakv            00:25.22     +6:25 
   5. Georg Paal                JOKA            00:26.25     +7:28 
   6. Aleksander Kepler         Kobras/Põlva SK 00:26.26     +7:28 
   7. Raiko Marrandi            JOKA            00:27.44     +8:47 
   8. Martin Erik Maripuu       Kobras/Põlva SK 00:28.18     +9:21 
   9. Christopher Lään          Rakv            00:35.45    +16:48 
  10. Markus Sulg               JOKA            00:37.32    +18:35 
      Hando Allmann             Võru/Võru spord Puuduv KP          
M18
3470m 12KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Kaarel Vesilind           SRD             00:19.14  00:19.14 
   2. Andres Aruots             Peko            00:24.08     +4:54 
   3. Villu Serv                Kobras/Põlva SK 00:27.52     +8:38 
   4. Markus Harald Pais        West            00:30.02    +10:48 
   5. Sander Tomson             Kobras          00:30.13    +10:59 
   6. Kevin Jaaska              Kobras/Põlva SK 00:30.24    +11:10 
   7. Kristo Sirk               Kobras/Põlva SK 00:31.32    +12:18 
      Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK Puuduv KP          
      Jürmo Rooma               Jõhvikas        Puuduv KP          
M20
3470m 12KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Georg Caius Kutsar        Ilves           00:19.03  00:19.03 
   2. Kevin Hallop              Peko            00:20.04     +1:01 
   3. Märten Henrik Pais        West            00:21.30     +2:26 
   4. Lauri Kukk                Rakv            00:26.41     +7:38 
   5. Tanel Heinsoo             Rakv            00:26.48     +7:44 
      Jasper Ainjärv            JOKA            Puuduv KP          
M21
3880m 14KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Even Toomas               Peko            00:19.34  00:19.34 
   2. Mattis Jaama              Peko            00:20.02     +0:28 
   3. Tarvo Klaasimäe           Rakv            00:20.43     +1:09 
   4. Margus Hallik             LUS             00:21.43     +2:09 
   5. Tõnis Erm                 TAOK            00:21.44     +2:10 
   6. Kaarel Kallas             JOKA            00:23.19     +3:45 
   7. Juho Westerlund           JOKA            00:24.18     +4:44 
   8. Andres Saal               Otepää          00:24.29     +4:55 
   9. Ilmar Udam                JOKA            00:25.15     +5:41 
  10. Joonas Oja                Rakv            00:25.40     +6:06 
  11. Aleksandr Shved           SRD             00:28.14     +8:40 
  12. Vadim Shved               SRD             00:35.09    +15:35 
M35
3470m 12KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Paavo Rõigas              Peko            00:26.44  00:26.44 
   2. Mart Pais                 LSF PT          00:30.26     +3:42 
   3. Alar Alajaan                              00:39.24    +12:40 
      Indrek Mahla              Peko            Puuduv KP          
M45
3110m 13KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Raul Kudre                Peko            00:15.57  00:15.57 
   2. Randy Korb                Peko            00:18.14     +2:16 
   3. Enn Jaama                                 00:21.25     +5:27 
   4. Taivo Tali                Harju KEK       00:22.16     +6:19 
   5. Kaido Nurja               Nõmme           00:22.17     +6:19 
   6. Toomas Mast               HOK             00:22.21     +6:24 
   7. Meelis Mälberg            Peko            00:23.51     +7:54 
   8. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        00:23.57     +7:59 
   9. Vermo Siim                Nõmme           00:24.05     +8:07 
  10. Vladislav Pahhomenkov     SRD             00:26.07    +10:09 
  11. Rein Zaitsev              Peko            00:27.13    +11:16 
  12. Vladimir Savinov          SRD             00:27.21    +11:24 
      Tarmo Tarlap              Porter Racing   Ei start           
M55
2440m 11KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Martti Parve              Peko            00:17.04  00:17.04 
   2. Tiit Tali                 Ilves           00:17.36     +0:31 
   3. Aleksander Pritsik        Rakv            00:19.54     +2:49 
   4. Mihkel Nahkur             Jõhvikas        00:20.54     +3:50 
   5. Jüri Rokko                SK RT           00:20.58     +3:54 
   6. Sulev Tuude               West            00:21.12     +4:08 
   7. Rein Rooni                Orvand          00:23.45     +6:41 
   8. Urmas Tammemäe            Orvand          00:25.05     +8:01 
   9. Mart Külvik                               00:25.55     +8:50 
M65
2540m 11KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Tõnu Nurm                 Kobras          00:21.07  00:21.07 
   2. Riho Männi                Lehola          00:21.49     +0:42 
   3. Rein Kriks                Rakv            00:22.29     +1:22 
   4. Lembit Nöps               Ilves           00:27.16     +6:09 
      Mati Kallemets            Okas            Ei start           
N14
1700m 7KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Leana Jete Korb           Peko            00:16.01  00:16.01 
   2. Aigi Einmaa               Rakv            00:17.44     +1:42 
   3. Anett Kari                Rakv            00:20.05     +4:03 
   4. Laura Lään                Rakv            00:21.27     +5:25 
   5. Geteli Hanni              Kobras/Põlva SK 00:24.35     +8:33 
   6. Angela Mõttus             Otepää          00:25.09     +9:08 
   7. Helina Saega              Otepää          00:26.37    +10:35 
   8. Mareli Vaher              Tartu Katoliku  00:32.06    +16:04 
      Anni Linnus               Peko            Puuduv KP          
N16
2520m 11KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Mari Linnus               Peko            00:19.13  00:19.13 
   2. Anastasija Pahhomenkova   SRD             00:21.30     +2:16 
   3. Anete Saar                Kobras/Põlva SK 00:22.48     +3:34 
   4. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva SK 00:22.49     +3:35 
   5. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 00:23.46     +4:32 
   6. Maire Pärn                Ilves           00:24.37     +5:24 
   7. Kristiin Kalle            Kobras/Põlva SK 00:24.39     +5:25 
   8. Kristina Haug             Võru/Võru spord 00:24.44     +5:31 
   9. Hanna Lora Traagel        Kobras/Põlva SK 00:27.03     +7:50 
  10. Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas        00:27.42     +8:28 
  11. Regina Poom               Jõhvikas        00:37.19    +18:06 
N18
3100m 11KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Kaisa Rooba               Rakv            00:21.48  00:21.48 
   2. Birgit Russka             Kobras/Põlva SK 00:33.02    +11:14 
   3. Kelli Nurm                Kobras/Põlva SK 00:34.50    +13:01 
   4. Kelly Vildek              Rakv            00:35.19    +13:31 
   5. Brita Sander              Ilves           00:36.19    +14:31 
   6. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva SK 00:37.26    +15:37 
N20
3100m 11KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Epp Paalberg              Rakv            00:20.43  00:20.43 
   2. Jonne Rooma               Jõhvikas        00:22.18     +1:35 
   3. Emily Raudkepp            Peko            00:24.08     +3:25 
   4. Liis Toomas               Peko            00:29.22     +8:38 
   5. Getter Matto              Kobras          00:31.43    +10:59 
   6. Liina Vesilind            SRD             00:33.52    +13:08 
N21
3180m 13KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Daisy Kudre               Peko            00:17.23  00:17.23 
   2. Evely Kaasiku             JOKA            00:18.27     +1:03 
   3. Doris Kudre               Peko            00:18.45     +1:22 
   4. Kaisa Sander              Ilves           00:21.42     +4:18 
   5. Katrina Ojavee            OK Ilves        00:23.15     +5:51 
   6. Tuuli Erm                 Võru            00:23.47     +6:23 
   7. Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas        00:27.06     +9:42 
   8. Sigrid Ruul               JOKA            00:30.34    +13:10 
N35
3100m 11KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
N45
2540m 11KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Ingrit Kala               Peko            00:17.32  00:17.32 
   2. Evelyn Himma              Rakv            00:20.06     +2:33 
   3. Epp Käpa                  Peko            00:22.02     +4:29 
   4. Merike Mets               Rakv            00:24.23     +6:50 
   5. Helen Mast                Jõhvikas        00:25.51     +8:19 
   6. Küllike Jaama                             00:27.18     +9:45 
   7. Kadre Maalma              Jõhvikas        00:27.47    +10:14 
   8. Ella Shved                SRD             00:29.57    +12:24 
   9. Daisy Kroon               Jõhvikas        00:35.21    +17:49 
N55
2520m 11KP
koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Saima Värton              Kobras          00:19.39  00:19.39 
   2. Marje Viirmann            KEKRSK          00:19.53     +0:14 
   3. Siiri Poopuu              JOKA            00:21.09     +1:30 
   4. Ülle Põldoja              Ilves           00:28.44     +9:04 
   5. Pille Illak               Otepää          00:29.09     +9:29 
   6. Heli Viks                 Võru            00:40.38    +20:58 
      Ülle Raudsepp             Okas            Katk               
      Reet Johanson             Kobras          Puuduv KP          
Tak-Soft
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 19.02.2017 16:38:11