Virumaa O-jooks / Lääne-Virumaa MV 2017 09.09.2017
Tavarada
9.09.2017 Palmse (Mait Tõnisson)
M10  M12  M14  M16  M18  M21  M35  M45  M55  M65  M75 
N10  N12  N14  N16  N18  N21  N35  N45  N55  N65 

M12
2000m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Marlon Virve                              00:20.01  00:20.01 
   2. Robert Sammel             Rakv            00:22.07     +2:06 
   3. Sander Saaring            Nõmme SK        00:35.39    +15:38 
      Jan-Erik Kärner                           Ei start           
M14
3799m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Kaarel Tampuu             SRD             00:39.03  00:39.03 
   2. Sven-Andres Niglas        Jõhvikas        01:21.01    +41:58 
M16
5099m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Sander Pritsik            Rakv            00:46.13  00:46.13 
   2. Siim Turban               Rakv            00:54.15     +8:01 
   3. Sten Marten Raudver       Järve SK        01:22.36    +36:22 
M21
11500m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Uku-Laur Tali             KEKRSK          01:27.45  01:27.45 
   2. Ats Sõnajalg              KEKRSK          01:27.50     +0:04 
   3. Kristjan Täll             KEKRSK          01:38.33    +10:47 
   4. Priit Randman             Rakv            01:44.01    +16:16 
   5. Allan Roosimägi           Jõhvikas        01:56.08    +28:22 
   6. Tanel Heinsoo             Rakv            01:56.58    +29:12 
   7. Madis Moor                Rakv            02:02.03    +34:18 
   8. Marek Pritsik             Rakv            02:08.28    +40:42 
   9. Sergey Seleznev           SRD             02:16.27    +48:41 
  10. Karmo Kübarsepp           Jõhvikas        02:27.37    +59:51 
  11. Andres Vaide              Rakv            02:43.05    +75:19 
      Stanislav Tolmatsov       Ida-Virumaa     Puuduv KP          
      Dmitri Jakovlev                           Ei start           
M35
7900m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Tõnis Kruusmaa            Rakv            01:01.52  01:01.52 
   2. Kaupo Järve               LSF PT          01:08.35     +6:43 
   3. Lauri Lahtmäe             Kape            01:11.14     +9:21 
   4. Tauno Murakas             Rakv            01:25.37    +23:45 
   5. Kaupo Ots                 Rakvere OK      01:27.18    +25:26 
   6. Jan Aas                   Möller Auto     01:33.42    +31:50 
   7. Tiit Vainura              Jõhvikas        01:35.24    +33:32 
   8. Märt Kesküla              HOK             01:35.43    +33:51 
   9. Andrei Semenkov           Viru JVP        01:36.07    +34:15 
  10. Taimo Lipp                Rakv            02:06.30    +64:38 
      Indrek Saarepera                          Puuduv KP          
      Rünno Sulg                LSF PT          Ei start           
      Lauri Beilmann            Tammed          Ei start           
      Tarmo Klaar               Ilves           Ei start           
M45
7900m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Mart Koppel                               01:14.04  01:14.04 
   2. Martin Aunin                              01:15.12     +1:07 
   3. Raivo Pellja              JOKA            01:18.19     +4:15 
   4. Taivo Tali                KEKRSK          01:20.16     +6:11 
   5. Kalmer Koosapoeg          Rakv            01:23.19     +9:15 
   6. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        01:24.52    +10:48 
   7. Tiit Riisalo              EROK            01:41.01    +26:57 
   8. Tarmo Maasing             Rakv            01:50.22    +36:17 
      Tarvo Avaste              Tammed          Ei start           
M55
5900m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Aleksander Pritsik        Rakv            00:57.02  00:57.02 
   2. Mati Preitof              KEKRSK          01:00.32     +3:29 
   3. Raul Laas                 JOKA            01:00.50     +3:48 
   4. Arne Sammel               Lehola          01:02.31     +5:29 
   5. Jüri Rokko                SK RT           01:07.41    +10:38 
   6. Jaak Rohtsalu             Rakv            01:07.44    +10:41 
   7. Kalev Sirge               Rakv            01:11.49    +14:47 
   8. Heini Tammik              Kape            01:16.39    +19:37 
   9. Tauno Kure                Kape            01:18.27    +21:25 
  10. Kalmer Keevend            JOKA            01:19.39    +22:37 
  11. Aimur Raudsepp            JOKA            01:23.59    +26:57 
  12. Vladimir Sidorov                          01:31.28    +34:25 
  13. Aleksandr Gnidenko        Jõhvikas        02:33.21    +96:18 
      Urmas Heinsoo             Rakv            Puuduv KP          
M65
5099m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Rein Kriks                Rakv            00:48.38  00:48.38 
   2. Väino Aul                 Jõhvikas        00:55.38     +7:00 
   3. Peep Koppel               Koop            00:58.59    +10:21 
   4. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        00:59.48    +11:10 
   5. Arne Kolk                 Jõhvikas        01:07.02    +18:24 
   6. Tõnu Raid                 Tammed          01:09.36    +20:58 
   7. Mati Randoja              Jõhvikas        01:13.25    +24:47 
   8. Juhan Bachmann            Jõhvikas        01:15.53    +27:15 
   9. Pjotr Aksjonov            Jõhvikas        01:30.09    +41:31 
  10. Agu Koppa                 Jõhvikas        01:30.56    +42:18 
      Kalju Toomas              JOKA            Ei start           
M75
3799m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Endel Remmet              Kape            00:45.24  00:45.24 
   2. Lev Migdalski             Jõhvikas        00:56.16    +10:51 
   3. Martin Ilves              Jõhvikas        01:00.27    +15:02 
   4. Vello Krohn               Tammed          01:10.49    +25:24 
   5. Kaarel Koitmets           Jõhvikas        01:27.14    +41:49 
      Rein Küttim               Orion           Puuduv KP          
      Vaabo Annus               Orion           Puuduv KP          
      Valter Ploom              Jõhvikas        Ei start           
N10
2000m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Jasmiin Kraas             LSF PT          00:32.59  00:32.59 
   2. Lola-Liis Naan                            00:35.38     +2:38 
N12
2000m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Herta Kesküla             HOK             00:20.45  00:20.45 
   2. Eva Maria Kandla          Tartu Katoliku  00:22.47     +2:01 
   3. Anett Kari                Rakv            00:24.53     +4:07 
   4. Marta-Miina Ojaliiv       JOKA            00:26.49     +6:03 
N14
2899m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Harriet Koppel            Katoliku SK     00:34.45  00:34.45 
   2. Maria Eller               HOK             00:34.47     +0:02 
   3. Aigi Einmaa               Rakv            00:37.01     +2:16 
   4. Liis-Marii Kaso           Rakv            00:40.49     +6:04 
N16
3799m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Eliise Kesküla            HOK             00:34.29  00:34.29 
   2. Siiri Talts               HOK             00:35.49     +1:19 
   3. Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas        00:42.12     +7:42 
   4. Annika Saaring                            00:47.19    +12:50 
      Anne-Mari Vainura         Narva Eesti Güm Puuduv KP          
N18
5099m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Kelly Vildek              Rakv            00:58.42  00:58.42 
   2. Kaisa Rooba               Rakv            01:02.36     +3:54 
N21
7099m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Teele Randman             Rakvere OK      01:14.39  01:14.39 
   2. Kaili Ots                 Rakvere OK      01:21.40     +7:00 
   3. Jonne Rooma               Jõhvikas        01:26.35    +11:55 
   4. Epp Paalberg              Rakv            01:31.35    +16:55 
   5. Tiina- Maria Tali         KEKRSK          01:32.42    +18:02 
   6. Maria Novokovich          SRD             02:08.15    +53:35 
N35
5900m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Kadri Limberg             LSF PT          00:58.48  00:58.48 
   2. Kaie Kruusmaa             Rakv            01:12.35    +13:47 
      Piia Avaste               Tammed          Ei start           
N45
5099m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Anneli Aas                TON             01:00.51  01:00.51 
   2. Maris Roosipuu            TON             01:01.36     +0:44 
   3. Ülle Pellja               JOKA            01:04.51     +4:00 
   4. Anu Kilki                                 01:07.06     +6:14 
   5. Kadre Maalma              Jõhvikas        01:10.37     +9:45 
   6. Piret Niglas              Jõhvikas        01:13.31    +12:40 
   7. Hiie Laugesaar            Rakv            01:14.09    +13:17 
   8. Daisy Kroon               Jõhvikas        01:17.29    +16:37 
   9. Helve Kansi               Viljandi        01:19.04    +18:13 
      Helge Murutalu                            Puuduv KP          
      Helen Mast                Jõhvikas        Ei start           
N55
3799m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          00:34.12  00:34.12 
   2. Tiina Talisoo             KEKRSK          00:39.47     +5:35 
   3. Maire Limberg             Rakv            00:40.08     +5:55 
   4. Maire Kure                Kape            00:44.06     +9:53 
   5. Olga Jakovleva            Jõhvikas        00:49.51    +15:39 
   6. Ülle Raudsepp             Okas            00:51.00    +16:47 
   7. Anu Pallon                JOKA            01:16.48    +42:36 
   8. Veera Randoja             Jõhvikas        01:22.04    +47:51 
      Tiina Metsmaa             Rakvere OK      Ei start           
      Gea Rennel                KEKRSK          Ei start           
N65
2899m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Ene Ehrenpreis            Viru-Nigula spo 00:43.41  00:43.41 
   2. Riina Kivikas             Ilves           00:46.55     +3:14 
   3. Maire Raid                Tammed          00:47.08     +3:26 
   4. Anne Jundas               Jõhvikas        00:49.08     +5:26 
   5. Kersti Ploom              Jõhvikas        00:50.40     +6:58 
   6. Eha Kriks                 Rakv            00:52.43     +9:02 
   7. Tatjana Šumilo            Jõhvikas        00:59.22    +15:41 
   8. Ilse Uus                  TON             01:01.38    +17:56 
   9. Viivi Ilves               Jõhvikas        01:15.56    +32:15 
      Aime Mõik                 Jõhvikas        Puuduv KP          
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 9.09.2017 14:08:43