Estonian SKIO Weekend 15.02.2019
Sprint
15.02.2019 Tapa (Kuno Rooba)
Sprint
16.02.2019 Tamsalu (Kuno Rooba)
Middle
16.02.2019 Tamsalu (Kuno Rooba)
M14  M16  M18  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N16  N18  N21  N35  N45  N55 

M14

2160m 11KP
2530m 9KP
4260m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Maanus Udam               JOKA            01:00.25  01:00.25 00:12.48(1) 00:17.26(3) 00:30.10(1)  
   2. Raiko Alliksaar           JOKA            01:14.00    +13:35 00:26.37(5) 00:16.21(1) 00:31.02(2)  
   3. Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp 01:17.35    +17:10 00:17.38(2) 00:17.19(2) 00:42.38(4)  
   4. Laur-Rogert Sulg          Otepää          01:18.36    +18:11 00:19.33(3) 00:20.22(4) 00:38.40(3)  
   5. Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp 01:39.26    +39:01 00:31.31(6) 00:25.17(6) 00:42.38(5)  
   6. Kaur Koosapoeg            Rakv            01:49.32    +49:06 00:37.52(7) 00:24.34(5) 00:47.04(6)  
      Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp Tühist             00:20.55(4) Puuduv KP   01:13.04(7)  
      Andres Kadaste                            Tühist             Ei start    Puuduv KP   Ei start     
      Jens Randlaht                             Tühist             Ei start    Puuduv KP   Ei start     
M16

2620m 13KP
3080m 12KP
6450m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Olev Piirisild            Võru Suusaklubi 01:11.49  01:11.49 00:15.29(2) 00:19.01(1) 00:37.17(1)  
   2. Artur Soo                 JOKA            01:35.11    +23:21 00:17.29(3) 00:23.15(2) 00:54.25(3)  
   3. Mikk Keis                 Rakv            01:47.03    +35:14 00:24.46(4) 00:31.21(3) 00:50.54(2)  
      1 Reserv                                  Katk               00:14.06(1) Ei start    Ei start     
      Tõnis Ustav               MTÜ Kuusalu Per Tühist             Ei start    Puuduv KP   Ei start     
M18

2720m 13KP
3400m 10KP
6860m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Sander Pritsik            Rakv            01:05.46  01:05.46 00:13.40(2) 00:17.26(1) 00:34.39(2)  
   2. Ragnar Rooba              Rakv            01:09.35     +3:49 00:13.00(1) 00:18.32(2) 00:38.03(4)  
   3. Siim Turban               Rakv            01:27.23    +21:36 00:19.29(3) 00:22.29(5) 00:45.24(7)  
   4. Raiko Marrandi            JOKA            01:28.12    +22:26 00:20.04(4) 00:22.58(6) 00:45.09(6)  
   5. Georg Paal                JOKA            01:42.17    +36:31 00:23.15(6) 00:27.13(7) 00:51.48(8)  
      Joosep Ainjärv            JOKA            Katk               00:46.05(7) Ei start    Ei start     
      Olle Ilmar Jaama          Peko            Katk               Ei start    00:18.32(3) 00:34.39(3)  
      Sven Kadaste                              Katk               Ei start    00:53.13(8) Ei start     
      Mehis Udam                JOKA            Tühist             00:22.43(5) Puuduv KP   00:34.27(1)  
M21

3070m 13KP
4220m 14KP
11120m 28KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Ilmar Udam                JOKA            01:25.20  01:25.20 00:13.55(1) 00:19.43(1) 00:51.41(1)  
   2. Tõnis Erm                 TAOK            01:32.17     +6:56 00:14.54(2) 00:21.34(2) 00:55.48(3)  
   3. Ignas Ambrazas                            01:32.46     +7:25 00:15.12(3) 00:21.50(3) 00:55.43(2)  
   4. Svajunas Ambrazas                         01:37.36    +12:15 00:17.03(4) 00:22.22(4) 00:58.10(4)  
   5. Kevin Hallop              Peko            01:59.51    +34:31 00:34.41(5) 00:22.48(5) 01:02.22(5)  
      Rauno Pahapill            JOKA            Tühist             00:49.03(6) 00:41.05(6) Puuduv KP    
      Andres Saal               Otepää          Ei start           Ei start    Ei start    Ei start     
M35

2720m 13KP
3400m 10KP
6860m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Kaupo Ots                 Rakv            01:19.15  01:19.15 00:17.23(1) 00:20.29(1) 00:41.22(1)  
      Alar Alajaan                              Katk               00:35.23(3) Ei start    Ei start     
      Taivo Tali                Harju KEK       Katk               Ei start    Ei start    00:53.42(2)  
      Janek Kähr                Kobras          Tühist             00:17.43(2) Puuduv KP   Katk         
M45

2620m 13KP
3080m 12KP
6450m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Kaido Nurja               Nõmme           01:10.36  01:10.36 00:15.47(1) 00:17.37(2) 00:37.12(2)  
   2. Stanislav Tarassov        SRD             01:20.06     +9:30 00:23.12(4) 00:19.08(4) 00:37.46(3)  
   3. Kalmer Koosapoeg          Rakv            01:20.38    +10:02 00:20.03(3) 00:20.51(6) 00:39.44(4)  
   4. Vermo Siim                Nõmme           01:27.38    +17:02 00:19.50(2) 00:20.47(5) 00:47.00(6)  
      Enn Jaama                 Peko            Katk               Ei start    00:18.05(3) 00:39.47(5)  
      Raul Kudre                Peko            Katk               Ei start    00:15.42(1) 00:34.48(1)  
M55

2270m 11KP
3060m 11KP
6440m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Vladimir Savinov          SRD             01:14.53  01:14.53 00:14.13(1) 00:18.07(1) 00:42.32(1)  
   2. Aleksander Pritsik        Rakv            01:18.23     +3:30 00:15.20(2) 00:20.11(3) 00:42.50(2)  
   3. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        01:20.58     +6:05 00:16.11(3) 00:19.50(2) 00:44.56(4)  
   4. Jaak Väärsi               Rakv            01:38.40    +23:47 00:23.39(4) 00:30.42(5) 00:44.18(3)  
      Mihkel Nahkur             Jõhvikas        Katk               Ei start    00:24.35(4) 00:46.20(5)  
      Rein Rooni                Orvand          Ei start           Ei start    Ei start    Ei start     
M65

2300m 11KP
2690m 10KP
6060m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
N14

2160m 11KP
2530m 9KP
4260m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Anett Kari                Rakv/Tapa Spord 01:17.29  01:17.29 00:18.06(1) 00:19.47(1) 00:39.35(1)  
      Käti Kudre                Peko            Katk               Ei start    00:36.48(2) 01:16.26(2)  
N16

2300m 11KP
2690m 10KP
6060m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Liis-Marii Kaso           Rakv            01:12.46  01:12.46 00:14.01(1) 00:19.15(1) 00:39.29(1)  
   2. Geteli Hanni              Kobras/Põlva Sp 01:34.28    +21:42 00:21.00(2) 00:22.18(3) 00:51.09(3)  
      Liene Malniece            ZVOC            Katk               Ei start    00:22.18(2) 00:50.23(2)  
N18

2620m 13KP
3080m 12KP
6450m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas        01:19.18  01:19.18 00:18.28(1) 00:19.44(4) 00:41.05(4)  
   2. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp 01:26.26     +7:07 00:18.44(2) 00:21.37(5) 00:46.04(5)  
   3. Anete Saar                Kobras/Põlva Sp 01:42.03    +22:45 00:22.09(3) 00:25.45(6) 00:54.09(7)  
      Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Sp Katk               Katk        00:25.52(7) 00:54.07(6)  
      Mari Linnus               Peko            Katk               Ei start    00:17.39(1) 00:37.36(1)  
      Anna Emilija Suta         ZVOC            Katk               Ei start    00:18.50(2) 00:39.37(2)  
      Aija Denija Trezina       ZVOC            Katk               Ei start    00:19.36(3) 00:39.44(3)  
N21

2720m 13KP
3400m 10KP
6860m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Daisy Kudre               Peko            01:04.08  01:04.08 00:12.36(1) 00:17.33(1) 00:33.59(1)  
   2. Epp Paalberg              Rakv            01:09.36     +5:28 00:13.58(2) 00:20.03(3) 00:35.34(2)  
   3. Doris Kudre               Peko            01:11.39     +7:30 00:14.01(3) 00:20.04(4) 00:37.33(4)  
   4. Silvia Luup               Rakv            01:16.57    +12:48 00:16.53(6) 00:20.09(5) 00:39.54(5)  
   5. Jonne Rooma               Jõhvikas        01:17.39    +13:30 00:16.38(4) 00:21.01(6) 00:39.58(6)  
   6. Katrina Ojavee            Ilves           01:19.17    +15:09 00:16.52(5) 00:20.03(2) 00:42.21(7)  
      Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas        Katk               00:20.52(7) 00:24.35(10 Ei start     
      Kelli Marie Jaama         Peko            Katk               Ei start    Ei start    00:48.48(10  
      Arta Renate Rulle         ZVOC            Katk               Ei start    00:22.38(8) 00:47.14(8)  
      Liga Valdmane             ZVOC            Katk               Ei start    00:21.12(7) 00:36.23(3)  
      Kelly Vildek              Rakv            Katk               Ei start    00:23.41(9) 00:48.21(9)  
N35

2620m 13KP
3080m 12KP
6450m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
      Tagni Jõeleht             MTÜ Kuusalu Per Katk               Ei start    00:30.24(2) Ei start     
      Ingrid Randlaht                           Katk               Ei start    00:28.43(1) Ei start     
      Terje Vanahans            Kobras          Katk               Ei start    00:32.23(3) Ei start     
N45

2270m 11KP
3060m 11KP
6440m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Piret Niglas              Jõhvikas        01:25.26  01:25.26 00:15.02(1) 00:22.01(1) 00:48.22(2)  
   2. Kadre Maalma              Jõhvikas        01:45.40    +20:14 00:19.36(2) 00:25.37(2) 01:00.25(4)  
      Küllike Jaama             Peko            Katk               Ei start    00:30.08(3) 00:56.52(3)  
      Ingrit Kala               Peko            Tühist             Ei start    Puuduv KP   00:43.02(1)  
N55

2300m 11KP
2690m 10KP
6060m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     Etapp 3        
   1. Siiri Poopuu              JOKA            01:30.32  01:30.32 00:20.42(1) 00:22.31(2) 00:47.18(2)  
   2. Saima Värton              Kobras          01:31.54     +1:21 00:24.40(2) 00:21.44(1) 00:45.29(1)  
   3. Pille Illak               Otepää          02:13.31    +42:58 00:26.36(3) 00:32.47(4) 01:14.06(4)  
      Kaja Ligi                 Peko            Katk               Ei start    00:28.36(3) 00:53.57(3)  
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 16.02.2019 14:32:51