Estonian SKIO Weekend 15.02.2019
Middle
16.02.2019 Tamsalu (Kuno Rooba)
M14  M16  M18  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N16  N18  N21  N35  N45  N55 

M14
4260m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Maanus Udam               JOKA            00:30.10  00:30.10 
   2. Raiko Alliksaar           JOKA            00:31.02     +0:51 
   3. Laur-Rogert Sulg          Otepää          00:38.40     +8:29 
   4. Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp 00:42.38    +12:27 
   5. Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp 00:42.38    +12:27 
   6. Kaur Koosapoeg            Rakv            00:47.04    +16:53 
   7. Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp 01:13.04    +42:54 
      Ove-Markus Kasemägi       JOKA            Puuduv KP          
      Ats-Kristjan Kasemägi     JOKA            Puuduv KP          
      Andres Kadaste                            Ei start           
      Jens Randlaht                             Ei start           
M16
6450m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Olev Piirisild            Võru Suusaklubi 00:37.17  00:37.17 
   2. Mikk Keis                 Rakv            00:50.54    +13:37 
   3. Artur Soo                 JOKA            00:54.25    +17:07 
      Tõnis Ustav               MTÜ Kuusalu Per Ei start           
M18
6860m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Mehis Udam                JOKA            00:34.27  00:34.27 
   2. Sander Pritsik            Rakv            00:34.39     +0:11 
   3. Olle Ilmar Jaama          Peko            00:34.39     +0:12 
   4. Ragnar Rooba              Rakv            00:38.03     +3:36 
   5. Timo Kudre                Peko            00:41.22     +6:55 
   6. Raiko Marrandi            JOKA            00:45.09    +10:42 
   7. Siim Turban               Rakv            00:45.24    +10:57 
   8. Georg Paal                JOKA            00:51.48    +17:21 
      Joosep Ainjärv            JOKA            Ei start           
      Sven Kadaste                              Ei start           
M21
11120m 28KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Ilmar Udam                JOKA            00:51.41  00:51.41 
   2. Ignas Ambrazas                            00:55.43     +4:01 
   3. Tõnis Erm                 TAOK            00:55.48     +4:06 
   4. Svajunas Ambrazas                         00:58.10     +6:28 
   5. Kevin Hallop              Peko            01:02.22    +10:40 
      Rauno Pahapill            JOKA            Puuduv KP          
      Andres Saal               Otepää          Ei start           
M35
6860m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Kaupo Ots                 Rakv            00:41.22  00:41.22 
   2. Taivo Tali                Harju KEK       00:53.42    +12:20 
      Janek Kähr                Kobras          Katk               
      Alar Alajaan                              Ei start           
M45
6450m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Raul Kudre                Peko            00:34.48  00:34.48 
   2. Kaido Nurja               Nõmme           00:37.12     +2:23 
   3. Stanislav Tarassov        SRD             00:37.46     +2:57 
   4. Kalmer Koosapoeg          Rakv            00:39.44     +4:55 
   5. Enn Jaama                 Peko            00:39.47     +4:58 
   6. Vermo Siim                Nõmme           00:47.00    +12:11 
M55
6440m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Vladimir Savinov          SRD             00:42.32  00:42.32 
   2. Aleksander Pritsik        Rakv            00:42.50     +0:18 
   3. Jaak Väärsi               Rakv            00:44.18     +1:46 
   4. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        00:44.56     +2:23 
   5. Mihkel Nahkur             Jõhvikas        00:46.20     +3:47 
      Rein Rooni                Orvand          Ei start           
M65
6060m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
N14
4260m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Anett Kari                Rakv/Tapa Spord 00:39.35  00:39.35 
   2. Käti Kudre                Peko            01:16.26    +36:51 
      Karoliina Kets            Kobras/Põlva Sp Ei start           
N16
6060m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Liis-Marii Kaso           Rakv            00:39.29  00:39.29 
   2. Liene Malniece            ZVOC            00:50.23    +10:54 
   3. Geteli Hanni              Kobras/Põlva Sp 00:51.09    +11:40 
N18
6450m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Mari Linnus               Peko            00:37.36  00:37.36 
   2. Anna Emilija Suta         ZVOC            00:39.37     +2:00 
   3. Aija Denija Trezina       ZVOC            00:39.44     +2:08 
   4. Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas        00:41.05     +3:28 
   5. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp 00:46.04     +8:28 
   6. Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Sp 00:54.07    +16:31 
   7. Anete Saar                Kobras/Põlva Sp 00:54.09    +16:33 
N21
6860m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Daisy Kudre               Peko            00:33.59  00:33.59 
   2. Epp Paalberg              Rakv            00:35.34     +1:35 
   3. Liga Valdmane             ZVOC            00:36.23     +2:24 
   4. Doris Kudre               Peko            00:37.33     +3:34 
   5. Silvia Luup               Rakv            00:39.54     +5:55 
   6. Jonne Rooma               Jõhvikas        00:39.58     +5:59 
   7. Katrina Ojavee            Ilves           00:42.21     +8:22 
   8. Arta Renate Rulle         ZVOC            00:47.14    +13:15 
   9. Kelly Vildek              Rakv            00:48.21    +14:22 
  10. Kelli Marie Jaama         Peko            00:48.48    +14:49 
      Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas        Ei start           
N35
6450m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
      Tagni Jõeleht             MTÜ Kuusalu Per Ei start           
      Ingrid Randlaht                           Ei start           
      Terje Vanahans            Kobras          Ei start           
N45
6440m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Ingrit Kala               Peko            00:43.02  00:43.02 
   2. Piret Niglas              Jõhvikas        00:48.22     +5:19 
   3. Küllike Jaama             Peko            00:56.52    +13:49 
   4. Kadre Maalma              Jõhvikas        01:00.25    +17:22 
N55
6060m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     
   1. Saima Värton              Kobras          00:45.29  00:45.29 
   2. Siiri Poopuu              JOKA            00:47.18     +1:48 
   3. Kaja Ligi                 Peko            00:53.57     +8:28 
   4. Pille Illak               Otepää          01:14.06    +28:37 
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 16.02.2019 14:33:58